reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zostałam mamusią kiedy miałam lat...

reklama
Ja zostałam mamą mając 17 lat. Teraz mam 6-cio miesięcznego Skarbeczka Szymka :*** W grudniu będę miała 18 lat... a Szymek w styczniu roczek... :)) Nie wyobrażam sobie życia bez niego...
 
Czuję się staro. Rodząc Michała miałam 24 lata. Idę kupić krem na zmarszczki;). Gratuluję Wam dziewczyny - jesteście super i wszystko jest dla Was możliwe.
 
Witam:)

Jestem pierwszy raz na forum i uznałam że się pochwalę moimi pociechami :-)
Pierwszą córcie urodziłam jak miałam dokładnie 23 latka i 6 miesięcy :-D
Aktualnie jestem w ciąży z drugą córą, która z ręką w zegarku zaplanowana była na 25 latek i 6 miesięcy :tak:

Bardzo się cieszę, że nie zwlekaliśmy z dzidziami, bo tak jak pierwszą ciążę przeszłam wzorowo (do 20 tyg uprawiałam sport a do 30 pracowałam) tak w tej ciąży nie mogę robić nic ... a każdy krok jest potwornym bólem ...

Ale nie ma co narzekać :D będzie upragniona 2 :D przynajmniej wiem że nie chce trzeciego ;-)
 
Witam:)

Jestem pierwszy raz na forum i uznałam że się pochwalę moimi pociechami :-)
Pierwszą córcie urodziłam jak miałam dokładnie 23 latka i 6 miesięcy :-D
Aktualnie jestem w ciąży z drugą córą, która z ręką w zegarku zaplanowana była na 25 latek i 6 miesięcy :tak:

Bardzo się cieszę, że nie zwlekaliśmy z dzidziami, bo tak jak pierwszą ciążę przeszłam wzorowo (do 20 tyg uprawiałam sport a do 30 pracowałam) tak w tej ciąży nie mogę robić nic ... a każdy krok jest potwornym bólem ...

Ale nie ma co narzekać :D będzie upragniona 2 :D przynajmniej wiem że nie chce trzeciego ;-)

Witaj:-)
 
Witajcie.
Ja pierwszą córcie urodziłam 17 dni przed 19 urodzinami a teraz mam 27 latek i w brzuszku od 34 tygodni rośnie druga córeczka :) Pozdrawiam wszystkie mamusie :)
 
ja mojego synka urodziłam 2 miesiące po moich 18 urodzinach. dokładnie 29 października 2010. jest cudowny, wynagradza mi wszystkie ograniczenia jednym swoim uśmiechem, ale czasami już po prostu tego nie wytrzymuje... mąż, dziecko, dom... ale jestem dobrej myśli :)
pozdrawiam młode mamusie!
 
reklama
ja mojego synka urodziłam 2 miesiące po moich 18 urodzinach. dokładnie 29 października 2010. jest cudowny, wynagradza mi wszystkie ograniczenia jednym swoim uśmiechem, ale czasami już po prostu tego nie wytrzymuje... mąż, dziecko, dom... ale jestem dobrej myśli :)
pozdrawiam młode mamusie!
29 październik 2010??? Takiej daty jeszcze nie było.:-)
 
Do góry