reklama

Zrobic test czy nie....

Rozwiązania
0
Hej. W styczniu poronilam w końcówce 5tygodnia. Wyniki mialam dobre, i lekarz u którego bylam pod stałą opieka zalecił zeby nie czekać, tylko starac sie od razu o kolejnego bobasa. W moim wypadku od konca lutego. Od 16do25 dc biore Duphaston.
Teraz jest 25dc cykle 28 dniowe. Kochalam sie z mezem 12-14 dc. W tym cyklu od owulacji (najsilniejszy bol przypadl na 14dc) strasznie bolą mnie jajniki, najbardziej lewy. We wcześniejszych cyklach tak nie mialam. Kilka dni temu w nocy obudzilam sie z takim dziwnym bolem podbrzusza czy miednicy ktory po kilku minutach ustapil. Co jakis czas czuje jajnik, piersi pobolewaja, i zrobily sie jakby jedrniejsze... i święta wsumie przespalam cale.
Czy te objawy moga wróżyć dobre wiesci? Boje sie zrobic test... zeby sie nie rozczarować... objawy niby typowe.. ale po duphastonie też takie moga byc :( powiedzcie co o tym myslicie.

reklama

Nulini

Po prostu szczęśliwa!
Miasto
Częstochowa
Rozwiązania
31
Żadna z nas tu nie wróży, a im dłużej będziesz zwlekać z testem, tym bardziej będziesz się nakręcać i po co...

MamaM123

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Testuj i daj znać. Też miałam takie objawy w ciąży którą niestety w styczniu poroniłam.

MamaM123

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Mnie jeszcze biodra bolały a jak piłam to miałam wrażenie że do piersi mi to leci

reklama

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Zbudujmy coś razem. Konkurs z Alexandrem

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/05/2019

Test

Przetestuj kołdrę obciążeniową Senso-Rex™

Zgłoszenia przyjmujemy do 26/05/2019

Konkurs

Sport&Fun. Konkurs z Alexandrem