karolina77
mamy lutowe'07 Zadomowiona(y)
Dzis swietujacej


Emilce 


oraz Robertowi i Ianowi
wszystkiego naj naj naj
zyczy Milenka z mama.


Emilce 


oraz Robertowi i Ianowi
wszystkiego naj naj naj
zyczy Milenka z mama.
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij


Emilce 


od nas równiezSpóźnione życzenia dla wczorajszych solenizantów
Tosieńki Milenki i Alexa
oraz dla dzisiejszych solenizantów
Roberta i Iana
od Emilki z mamą
Dzis swietujacej
Emilce
oraz Robertowi i Ianowi
wszystkiego naj naj naj
zyczy Milenka z mama.


Przyłączamy się też !!!!


Dzis swietujacej
Emilce
oraz Robertowi i Ianowi
wszystkiego naj naj naj
zyczy Milenka z mama.
:-)