reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla malucha i mamy :-)

A co do wózków to w złobku troche potestowałam bo prawie kazde dziecko miało inny i teraz sobie przypomniałam ze rewelacyjnie nawet jedna reka sie prowadził MUTSY EXO .

był jeszcze MUTSY EVO ale on był juz sztywny i mała spacerówka .

Minus to ceny tych wozków
 
reklama
a kupujecie jakieś dodatkowe śpiworki, otulacze czy coś do wózka na jesień/zimę? Córka w zimie miała już właściwie pół roku i wystarczał nam kocyk i kombinezon, a nasze dzieciaki będą teraz w tym sezonie malutkie...
 
też mi się wydaje, że jak będzie dziecko ubrane w kombinezonik czy coś w tym stylu i przykryte na wierzch kocykiem to wystarczy
 
Ja! Ja! Ja kupuje z racji srogich zim w mym rejonie :) a w domu nie mam zamiaru jej przesiedziec wiec to moje typy
Śpiworek do fotelika
1464795553-1d1mld.jpeg


Baldachim na fotelik by w drodze do i z auta było komfortowo.
1464795599-1d1mld.jpeg


I myślę nad spiworkiem takim z La millou, mimo że nie planuje zaopatrzyć się w gondole to chyba nawet w domu się przyda na "balkonowanie" czy podczas jakiś mrozów okrutnych :D


Napisane na D2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja raczej nie kupuje nic poza tym co będzie przy wózku. Będę miała kombinezon, jakiś kocyk grubszy i to coś co jest w wózku :-) ja urodziłam się w mega zimę i nie było takich rzeczy tylko kołdra, koc i żyje :-)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja! Ja! Ja kupuje z racji srogich zim w mym rejonie :) a w domu nie mam zamiaru jej przesiedziec wiec to moje typy
Śpiworek do fotelika
1464795553-1d1mld.jpeg


Baldachim na fotelik by w drodze do i z auta było komfortowo.
1464795599-1d1mld.jpeg


I myślę nad spiworkiem takim z La millou, mimo że nie planuje zaopatrzyć się w gondole to chyba nawet w domu się przyda na "balkonowanie" czy podczas jakiś mrozów okrutnych :D


Napisane na D2303 w aplikacji Forum BabyBoom
Oooo gdzie taki baldachim można dostać?

A dlaczego nie będziesz miała gondoli?

Napisane na D5803 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry