reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mleko, papki i kanapki :)

reklama
My kolację jadamy razem więc jest bezpiecznie;-) na początku Asia chciała robic z nimi różne rzeczy ale po którymś zwróceniu uwagi przestała i grzecznie wbija w następny kawał.
 
Dziunka co Ty z tym tuczeniem Joasi?? ktoś Ci tak powiedział czy co...bo już drugi raz o tym piszesz.
14 kg to chyba normalna waga
 
Dla mnie tak, ale wszyscy wmawiają że przekarmiam...i że za gruba i że dlatego takie nogi krzywe itd....ech... nawet Pani w sklepie dziś powiedziała, że takiego pulpeta dawno nie widziała:dry: a dla mnie ona taka normalna, uda to ma co prawda i cycki też ale reszta szczupła:blink:
 
Dla mnie tak, ale wszyscy wmawiają że przekarmiam...i że za gruba i że dlatego takie nogi krzywe itd....ech... nawet Pani w sklepie dziś powiedziała, że takiego pulpeta dawno nie widziała:dry: a dla mnie ona taka normalna, uda to ma co prawda i cycki też ale reszta szczupła:blink:


a Pani w sklepie to jak wyglądała ciekawa jestem??
jak lekarze nic nie gadaja dla Ciebie wygląda dobrze to olać czyjeś gadanie.
a że wygląda jak pulpecik to żadna zbrodnia:-) nogi krzywe co ty gadasz? malutka jeszcze jest.Podrosnie wszystko sie wyciagnie i laska bedzie zobaczysz.
patrzę na twoja sygnaturke i bym ją zjadła normalnie tzn Asie nie syganture:-D
 
no i bardzo dobrze, ze ma krzywe nozki, jak krzywe? "na beczce prostowane"?
Mim Kuba tak się wszyscy zachwyycali, ze prościusienkie ma nozki, a potem mu sie takie krzywulce zrobily ze na rehabilitacjach sie skonczylo i butach ortopedycznych
Michał ma okraglutkie nozki takie wlasnie "na beczce..." i bardzo sie ciesz, bo moze nie bedzie mial takich krzywych jak Kuba :/
 
Dziewczynki mam pytanie.
Oli pije mleko rano, wieczorem i nad ranem ok 4-5. Czasami rano je sniadanko itd. Robię mu je na pepti ale przeważnie daję kaszki mleczno-ryzowe Bobowity albo te drozsze Hippa albo Nestle w tekturowym opakowaniu - jest tutaj fajna kombinacja smakowa, owsianka, wielozbożowe itd - one sa mleczne. Pytanie....czy jest sens kupowania oddzielnie mleka bebilon i przchodzenie z jego na pepti? skoro daję i tak do mleka kaszkę? Czy olac ten Bebilon a dawac kaszki mleczno-ryzowe?
 
reklama
Do góry