reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Smaki, smaczki, kulinaria

reklama
bardzo kojarzy mi sie ten tort ze stylem rasta......kompletnie mój styl ;];]

A ja musze, po prostu MUSZE SIE POCHWALIĆ ze moje dziecko dzisiaj znów zaczęło jesc swieze owoce. I był to BABAN i MALINY !!!!!! Nowe rzeczy które wczesniej powodowały odruch wymiotny. Musy, jogurty inne mixy były ok ale w "całości" nie dawało rady. A dzisiaj rwał sie do tego az uszy mu sie trzesły ;)) Zjadł całego banana i kilka malinek ;)) super, ale sie ciesze. W koncu przekonuje sie do coraz to różniejszych - swiezych - owocków.
 
Kira a nie będziesz robić tęczowego? Ja się przymierzam i to ostro :-) a co do elmo tortu to się nie znam więc Ci nie podpowiem...


W niedzielę idę na grzyby, bo podobno wysyp opieniek i już nie mogę się doczekać :-) będę robić w occie mniaaaam!
 
reklama
Kira a nie będziesz robić tęczowego? Ja się przymierzam i to ostro :-) a co do elmo tortu to się nie znam więc Ci nie podpowiem...


W niedzielę idę na grzyby, bo podobno wysyp opieniek i już nie mogę się doczekać :-) będę robić w occie mniaaaam!

dziunka teczowy to chyba bardziej dla dziewczynek:) chociaz niekoniecznie...narazie sie rozgladam i przymierzam;)
 
Do góry