reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych grudniowych maluszkow :)

A u nas pod uwagę bierzemy kilka wariantów i nadal nie jest do końca wiadomo :) Chyba po porodzie się okaże :D

Anneeczka u nas ostatnio popularne jest Julian i muszę przyznać, że to całkiem fajne imię :tak: A Jasiów też mamy sporo :tak:
 
reklama
U Nas zostaje po staremu Max a na drugie Cyprian u mnie w rodzinie mam tez małego nazywa się Kilian może którejś z Was się spodoba , co prawda oni mieszkają w Niemczech ale co tam...
 
takim oto sposobem 3 sie wypowiedzialy i kazdej podoba sie inne ;D aj low kobiety ;);*

kasia - ja wlasnie tez wszystkie janki jakie znam to takie niedobreee ze szok;)
Julian to take spokojne...chyba!:)
 
Lucere, Lilianki są kochane :) a imię śliczne, dość rzadkie i bardzo dziewczęce :)
Aneczka, Twoje typy super :) Dla mnie Julek byłby nr 1, ale z naszym nazwiskiem brzmi mniej więcej jak lojalna Jola :/ Jaś i Alex bardzo mi się podobają, ale M nie i dalej jesteśmy w kropce ...
 
Anneczka - moja siostra ma Janka - cudowny chłopiec, żywy i bardzo energiczny! A moja siostra cioteczna ma Julka (a dokładniej Juliusza) - ma dopiero pół roku, ale juz jest bardzo radosny, towarzyski i wesoły. Trudno mi powiedziec ktore imie ładniejsze :D I z jednej strony tak jak Szyszunia pisze - nie ma co sie sugerowac, a z drugiej trudno sie oprzec dziwnemu wrazeniu że np wszystkie Zośki jakie spotykam maja mocny charakterek i sa buntownicze :)

JoL - u nas Lilianka już przeszło.. siostra cioteczna ma Łucje która zdrobniale na siebie mówi Lila i wszyscy dookoła tez, wiec by nam sie gryzło.. Teraz mamy podobnie jak Anneczka rozkminke - Alicja, Hania czy Iza :)
 
reklama
Po tym jak się dowiedzieliśmy, że będzie chłopiec myślimy o imieniu ale nie możemy się zdecydować typy - Igor, Antek, Wojtek, Staszek, Nikodem... A w domu mamy Franka więc jakoś tak musi pasować.
 
Do góry