reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe zakupy :-)

reklama
Bujaczek rzeczywiscie swietny :)

Lozeczko nie dosc ze budzetowe to jeszcze pierwsze ktore spelnia wszystkie moje wymagania wlasciwie ;) Za to wozek mi sie marzy calkiem nie budzetowy - Stokke Xplory albo Orbit Baby... Ale tu moge zaszalec, pierwsza bryke wnukowi sponsoruja dziadkowie ;)

Spokke jest genialny!!! Miałam okazję widzieć i prowadzić. Super ale do miasta.

Ja spacerówkę celuję taką, przy Kaju zmieniłam z 5 wózków i starszy model tego się dopiero sprawdził :)
Bo ja mieszkam w nietypowym miejscu i wózek musi cisnąć przez dziury i lasy :D

X-RUN X-LANDER SUPER ZESTAW NA WYCIECZKI (3556669051) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

dagmar mam podobny leżaczek tylko w innym kolorze z Fisher Price i u nas sprawował się rewelacyjnie

mi taki (tylko w niebiesko- granatowym obiciu) życie przy Kaju ratował

Leżaczek - bujaczek FISHER PRICE (3570225305) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

:) :) :)
 
Wow, jaka fajna terenowka! :) Ja raczej bede w 99% jezdzic po miescie, a mysle ze po przycietej pod centymetr trawce u tesciow to i takie typowo miejskie wozki tez powinny dac rade? Wlasnie Stokke Explory ma moja sasiadka, slinie sie ilekroc ja mijam ;)
 
Mi się podobają dyliżansy z tej firmy Espiro producent wózków i fotelików samochodowych dla dzieci - Produkty wydają się solidne za fajną cenę. Miała któraś z Was do czynienia z tą marką?

Ja mialam sporo do czynienia z wozkiem tej firmy, chyba starsza wersja Pro. Mi jako osobie niskiej nie przypadl od do gustu, strasznie ciezko podjezdzalo sie tym pod krawezniki, za to swietnie sie sprawdzal na sniegu, nawet mocno obciazony. U znajomych jest 4 dzieci i o ile przy pierwszym i drugim wszystko bylo z wozkiem ok, przy 3 zrobil sie jakis taki rozklekotany, a dla najmlodszej corki musieli w koncu kupic nowy ;)
 
Dziewczyny, a jakie macie zdanie na temat detektorów tętna płodu? Ja początkowo podchodziłam sceptycznie, ale szczerze mówiąc jeśli kilka tygodni nie mam możliwości malucha obejrzeć/posłuchać na USG zaczynam się denerwować czy wszystko jest na pewno w porządku. I wlaśnie się tak zastanawiam czy takie urządzenie nie leczyłoby troche mojej paranoii ;)

http://katalog.parenting.pl/p/510,detektor-tetna-plodu-dkkmed-angelsounds-jpd-100s
 
Ja początkowo napaliłam się na detektor jak szczerbaty na suchary... :) ale poczytałam, pomyślałam i zrezygnowaliśmy z tego pomysłu. W kilku artykułach poruszano kwestię, że usypia on czujność matki. Podany był przykład kobiety, która przez dłuższy czas nosiła martwe dziecko, bo wsłuchiwała się we własny puls, a nie zwróciła uwagi na to, że nie czuła ruchów.
 
reklama
Dziewczyny, a jakie macie zdanie na temat detektorów tętna płodu? Ja początkowo podchodziłam sceptycznie, ale szczerze mówiąc jeśli kilka tygodni nie mam możliwości malucha obejrzeć/posłuchać na USG zaczynam się denerwować czy wszystko jest na pewno w porządku. I wlaśnie się tak zastanawiam czy takie urządzenie nie leczyłoby troche mojej paranoii ;)

Detektor Tętna Płodu DKKmed AngelSounds JPD-100S | parenting.pl

Nie wiem, niby fajne ale chyba bym co 5 minut sprawdzała :D
 
Do góry