reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki z WROCŁAWIA ;)

Ja kiedys zawsze sie zarzekalam ze tylko Kamienskiego ale odkąd dowiedziałam sie ze tam ordynatorem jest moj klient to nie za bardzo chciałabym spotkac go podczas porodu..;) ale nic nie mam fo tego szpitala..wszyscy mi natomiast odradzają borowską ale zapewne tam bede rodzic bo z tamtąd jest moj lekarz ale jeszcze moze mi sie cos Zmienić..wolałabym Brochów bo wiecej sal do porodu rodzinnego natomiast na Borowskiej tylko 2 wiec jak bedą zajęte to nie wiem co bedzie..nie wyobrażam sobie rodzic sama..zawsze chciałam rodzic z mężem.. Takze jeszcze sie wszystko okaże w praniu;)
 
reklama
Czy moge dolaczyc do Wroclawianek? jestem z majowek - termin na 7.5 mam
a na majowkach tylko jedna wroclawianka :)

mieszkam na Wojszycach :)

na Kamienskiego rodzilam prawie 10 lat - zadnych minusow wg mnie

teraz chcialam Borowska bo mam rzut beretem - ale opinie ma kiepskie, wiec rozwazam Brochow
 
Ptysia, witamy
oliwia55 no to fajnie byłoby trafić z terminem i mieć koleżankę na sali;) Chociaż u mnie termin wypada równo w Wielkanoc więc nie obraziłabym się gdyby mi się termin przesunął żebym święta mogła spędzić w domu:-)
 
Ptysia, witamy
oliwia55 no to fajnie byłoby trafić z terminem i mieć koleżankę na sali;) Chociaż u mnie termin wypada równo w Wielkanoc więc nie obraziłabym się gdyby mi się termin przesunął żebym święta mogła spędzić w domu:-)

Ja mam termin dzień po swiętach, ale to z OM, a z USG niby tydz wcześniej, ale i tak trzymam sie terminu z OM. Chociaż pierwsze dziecko urodziłam 10 dni po terminie
 
Witajcie Wrocławianki :)
Ciesze się że mogę dołączyć do Was.
Co do szpitali to ile kobiet tyle opinii, ja najbliżej mam Brochów i Borowską więc pewnie któryś z nich wybiorę.
Pozdrawiam:)
 
E-lusia witaj;) ja dzis przyszłam z pracy i jakaś energię mam;) za to wczoraj wieczorem myślałam ze umrę ze zmęczenia ;) wy tez macie takie zmienne fazy;) nie wspominając o tym zE wszyscy mnie wkurzają;) mam ochotę pozabijać;) niech te hormony zostawia mnie w spokoju;/ dziewczynki wy jeszcze pracujecie czy L4? Bo ja nam dość stania po 8 h w pracy bo jest mi słabo a poza tym wieczorami to juz nie ogarniam a zmiany mam zawsze od 14-22 a weekend nawet do 23:/
 
Cześć dziewczyny, ja wolny zawód więc pracuję sobie głównie wtedy kiedy chcę i w domku :)
Nie jestem z Wrocławia, mam do Was jakieś 60 km i zastanawiam się nad porodem na Kamieńskiego - to najbliższy szpital gdzie mogę urodzić w wodzie... wkurza mnie to pieprzenie, że w Polsce można rodzić po ludzku. U mnie nie ma żadnego znieczulenia, krocze nacinają rutynowo a każda rodząca radzi mi abym sobie przeciwwskazania do naturalnego załatwiła :baffled:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Mi za to mówią żebym brała znieczulenie ale ja sadze ze tyle osob rodzi bez to i ja moge...to moje pierwsze dziecko i moze nie wiem co mowie ale chce rodzic bez znieczulenia naturalnie.moze jeszcze mi sie cos zmieni ale narazie tak mysle;) pozyjemy zobaczymy ;)
 
Do góry