reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki listopadowe 2012 :)

Kasoku- w zyciu bym nie powiedziala ze 11 kg!! Seriooooo - mi po ciazy zostało 5 kg ale akurat sie ciesze teraz waże tyle ile powinnam zawsze ważyć ;)

Akuku- no powoli mało ci zostało,tylko tili i kamilka przed Toba co :))),?! to płeć w koncu nie pewna ?

Karola- no testy nie zostawiaja wątpliwości !! :)) jestes juz kolejna osoba ktora znam co miala miec juz HSG i zaciazyla przed sama "procedura" ...hahahah :D
 
reklama
a ja sobie pisze do was ze .... szpitala ;) od 8 rano dziwne skurcze co 10 min wiec o 16 pojechalismy, mialam usg i badanie wewnezrzne,
1cm rozwarcia ale brak postepu.. skurcze sinusoida co ok 5 min wiec zostawiaja na patologii hmm aaa jutro nede miala ponowna konsultacje bo wymiary dziecka ponad wiek ciazy..
 
Miciurka no plec niepewna, dowiem sie przy porodzie chyba ze jakims trafem. Mi zrobia usg...a robia tylko jak jest cos nie tak wiec wole tego usg nie miec.

Tilli doslownie teraz zanim zajrzalam na forum pomyslalam sobie tilli sie nie odzywa..moze w szpitalu ?? Hmm czyli juz cos sie dzieje jak rozwarcie sie robi. Czyli co trzymac kciuki za szybki porod ??
 
Karola- dziekuje za slowa kochana nie denerwuj się :) bo nie możesz ! :* hihi, no synek nazywa się Maxym - mówiłam chyba jak urodziłam i przyszlam pokazać fote ;) ale ja wołam Xymek :D

no tak, ciążowa skleroza mnie dopada :zawstydzona/y:
na serio, dziś już kilka razy złapałam się na tym, że kompletnie o czymś zapomniałam, np. zamknęłam okno w sypialni a potem pytam się M. czy zamknął okno bo deszcz pada, on na to, że nie, to ja do niego to szybko zamykaj bo pada, chłop pobiegł do sypialni, wraca i mówi, że zamknięte, ja na to: no to dobrze, że zamknąłeś, on: ja nie zamykałam, ja: ja też nie! no i mu wpierałam, że ja okna nie zamykałam, potem dopiero do mnie dotarło, że chyba jednak zamykałam ale kompletnie o tym zapomniałam.

a teraz jemy właśnie budyń bez cukru :confused2:
oczywiście na opakowaniu było napisane jak byk, dosypać 2 łyżki cukru, przeczytałam to, postawiłam cukier na blacie i... ugotowałam budyń bez cukru :confused2: :confused2:

śmiałam się z tej sklerozy ciążowej jak koleżanka mi o niej opowiadała to teraz mam nauczkę :-D
myślałam, że ona żartuje, że coś takiego nie istnieje ale po dzisiejszym dniu zmieniam zdanie!
aż się boję co będzie dalej, hehe. Dziewczyny to mija czy wręcz przeciwnie, postępuje z każdym tygodniem?

tili informuj nas w miarę możliwości na bieżąco! 3mam kciuki by wszystko dobrze się skończyło!!!!!!!!
 
Ostatnia edycja:
jeszcze nie ;) rozwarcie nie.postepuje a skurcze.sa spore. musze byc pod ktg bo
ellie sie to nie podoba.. jak tak bedzie przez noc i rano badanie znowu nic nie wykaze to podejma.inny plan dzialania, w kazdym razie nie puscili coz...
 
krowko hehe dobre.. no wlasnoe za co? nie no powiedzieli ze powstrzymywac nie beda jak sie rozkreci ;) trzymaj kciuki aby cos sie wyklarowalo albo woz albo przewoz ;)
 
Tili- no to za rozkręcenie i szybkie i bezbolesne rozwiązanie!!! By śliczna Ellie była przy mamusi jak najszybciej się da cała i zdrowa!
 
Karola no jabtez z pamiecia nie halo...i z koncentracja wiec wole auta nie prowadzic teraz W ciazy..hehe

Tilli to ja tez za to by sie rozkrecilo i byscie z Ellie razem do domkunwrocily. Noni szybkiego w miare bezbolesnego porodu. Zadzwonie do ciebie jutro rano...
 
reklama
Do góry