reklama

Staraczki listopadowe 2012 :)

Temat na forum 'Staramy się' rozpoczęty przez Elayna, 30 Październik 2012.

1. Elayna

Elayna Aktywna w BB

Hej :-) czy są tu dziewczyny , które zaczynają starania w listopadzie ? pozdrawiam

2. mamolinka90

mamolinka90 Fanka BB :)

Czesc Elayna ;)

Ja wlasnie szykuje sie do zaczecia staranek ... Testy owu mam, temp obserwuje i odliczam dni do owu . Mam nadzieje, ze listopad i ten cykl bedzie dla nas owocny :)

Pozdrawiam

3. reklama
  4. Elayna

Elayna Aktywna w BB

Witaj mamolinka90 , fajnie że jesteś :-) już myślałam że ja jedyna się tu staram w listopadzie ;-) ja również mam taką nadzieję ... to będzie moja 3 ciąża , mam 2 córcie , synka nie popuszczę :-)

5. mamolinka90

Mysle, ze bedzie nas wiecej ;) A czym wiecej tym weselej i razniej ;) Ja mam jedna coreczke i planuje druga, maz chce synka. Ja postaram sie postawic na swoim , a synka bym chciala miec za jakis czas, ale najpierw dziewczyny.

6. pam_x_pam

pam_x_pam Fanka BB :)

Mamolinka kochanie ty moje :-):-) trzymam kciuki zeby ci sie udalo bede podgladac cie tutaj :-D

Elayna za ciebie tez kciukasy :-)

7. mamolinka90

Pam dziekuje Kochana !!! :*:*:*

8. Laluś

Laluś Fanka BB :)

Witam ;-) Czy ja też mogę dołączyć? Mam na imię Karolina i mam 23 lata.I też chcę z mężem zacząć staranka w listopadzie :tak:

9. Elayna

Elayna Aktywna w BB

Pam ja nie dziękuje ;-)
    Laluś oczywiście że tak, wiataj :-) imie masz ładne jak moja starsza córka :)

10. reklama
  11. Elayna

Elayna Aktywna w BB

Mamolinka masz racje panie przodem hihi u mnie czas na synka , ale zobaczymy co będzie ....najważniejsze żeby dzidzia była zdrowa , choć nie ukrywam że tym razem liczę bardzo na synusia :) Tobie w takim razie życzę 2 córeczki :)

12. mamolinka90

Lalus Witaj wsrod staraczek ;)

I Tobie rowniez zycze,aby listopad i ten cykl byl owocny ;)

Elayna masz racje co Bog da to bedziemy kochac, aby tylko zdrowe ;) A ja Tobie zycze upragnionego synka .... ;)

A tak poza tym Lalus ladnie nam sie przedstawila, wiec mozne my tez to zrobiomy.
    Zaczne od siebie. Nazywam sie Sylwia, mam 22 lata, mieszkam w Holandii, mam juz jedna corcie Zuzie , ktora ma 2 latka i 4 miesiace. Jest to nasz juz 3 cykl staran i mam nadzieje, ze ostatni ;)

Pozdrawiam

Poleć forum