reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki listopadowe 2012 :)

reklama
Czesc Elayna ;)

Ja wlasnie szykuje sie do zaczecia staranek ... Testy owu mam, temp obserwuje i odliczam dni do owu . Mam nadzieje, ze listopad i ten cykl bedzie dla nas owocny :)

Pozdrawiam
 
Witaj mamolinka90 , fajnie że jesteś :-) już myślałam że ja jedyna się tu staram w listopadzie ;-) ja również mam taką nadzieję ... to będzie moja 3 ciąża , mam 2 córcie , synka nie popuszczę :-)
 
Mysle, ze bedzie nas wiecej ;) A czym wiecej tym weselej i razniej ;) Ja mam jedna coreczke i planuje druga, maz chce synka. Ja postaram sie postawic na swoim , a synka bym chciala miec za jakis czas, ale najpierw dziewczyny.
 
Mamolinka kochanie ty moje :-):-) trzymam kciuki zeby ci sie udalo bede podgladac cie tutaj :-D

Elayna za ciebie tez kciukasy :-)
 
Mamolinka masz racje panie przodem hihi u mnie czas na synka , ale zobaczymy co będzie ....najważniejsze żeby dzidzia była zdrowa , choć nie ukrywam że tym razem liczę bardzo na synusia :) Tobie w takim razie życzę 2 córeczki :)
 
reklama
Lalus Witaj wsrod staraczek ;)

I Tobie rowniez zycze,aby listopad i ten cykl byl owocny ;)

Elayna masz racje co Bog da to bedziemy kochac, aby tylko zdrowe ;) A ja Tobie zycze upragnionego synka .... ;)

A tak poza tym Lalus ladnie nam sie przedstawila, wiec mozne my tez to zrobiomy.
Zaczne od siebie. Nazywam sie Sylwia, mam 22 lata, mieszkam w Holandii, mam juz jedna corcie Zuzie , ktora ma 2 latka i 4 miesiace. Jest to nasz juz 3 cykl staran i mam nadzieje, ze ostatni ;)

Pozdrawiam
 
Do góry