reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki listopadowe 2012 :)

no i powiedziałam jednak mamie...

miałam nie mówić ale zaczęła mi głowę suszyć dlaczego nie chcę z nią jechać w następny weekend do Warszawy do znajomej i przy okazji kupić kurtkę na wiosnę, bo jak ostatnio była u znajomej w Wawie to widziała super kurtkę dla mnie i koniecznie muszę z nią jechać i ją sobie kupić itp. Mówię, że nie chce, że nie potrzebuje a mama dlaczego i dlaczego, no to w końcu odparłam, że i tak nie będę chodziła w niej wiosną bo do tego czasu będę gruba i w nią nie wejdę :-D na co mama: ale jak to? a ja: no bo w ciąży jestem, mama: żartujesz... ja: nieeee, mama: żartujesz? ja: no nie żartuję. No i banan na twarzy, wyściskła mnie, pogratulowała i tysiąć pytań, hehe ale najlepsze było pytanie "a skąd wiesz?" :-D

no ale to o czym myślałam spełniło się, jak tylko wspomniałam o zwolnieniu to mama na to, ale po co, przecież dobrze się czujesz, oczywiście jeśli będą jakieś wskazania to tak, nie ma co gadać bo dziecko najważniejsze no ale po co teraz na zwolnienie, a co z awansem zawodowym, że jak będę się źle czuła to mogę iść np na L4 na 2 tygodnie i potem wrócić do pracy i że to by nawet mi na rękę było gdyby zdawała egzamin w ciąży to może ulgowo mnie potraktują... i gadka tego typu :confused2:

ech...

czyli wychodzi na to, że najlepiej gdybym w ogóle nie szła na zwolnienie, pracowała minimum do 31 maja by zakończyć staż a w lipcu podeszła do egzaminu :eek: :eek: :eek: :no:
 
reklama
Witajcie, ogłaszam,ze nasza dzielna Limonka dzisiaj urodzila po 22 duuuzego chłopczyka 3800g i 60 cm :szok: porod dlugi i meczacy, ale jestem dumna,ze tak dzielnie sobie poradzila.




Karola nie wiem czy Twoja mama zdaje sobie tak do końca sprawę jak długo i mozolnie się staralas o ta ciaze, w końcu się udało, wszystkie tutaj na tym forum odetchnelysmy z ulga i ucieszylysmy się jak głupie. Moja rada, skoro masz sklonnosci do czestych przeziebien i zapalenia zatok ,to radziłabym Ci isc na L4 i nie narazac siebie i małego zarodka na niebezpieczeństwo, pierwsze trzy miesiące sa niezmiernie ważne dla plodu, daj sobie spokoj z awansem, wszystko przyjdzie, a najważniejsze zebys była teraz zdrowa, Matylda przynosi mi takie przeróżne zarazki z przerdszkola,ze glowa mala, wlasnie teraz jest wysyp wirusa bostońskiego u nas, moja rada zostan w domu, za długo się dziewczyno staralas i czekalas na bombla.
 
Ostatnia edycja:
Hej laseczki!!! :D

Ja juz do was zagladalam niezliczona ilość razy ale zawsze jak zaczynalam pisać to cos było przeciw żebym skończyła a to Error a to sra.mto ale w końcu dotarlam ;)

KAROLA-NOOOOOOOOOOOOO!! ZAJ.EBISTA WIADOMOSC!!! Strasznie się ciesze GRATULUJE :* !!!

LIMONKA- GRATULUJE I WITAM MALUCHA NA ŚWIECIE!

DiePerle-sluczny synus! To w końcu ma na Imie LEOPOLD czy daliscie inne?

KASOKU- super brzunio taka pileczka! Ślicznie wygladasz!

Domi- jak tam twoja gwiazda ;)?

TILI,KAMILKA- JAAA JUZ tak niedługo WAM zostało!!!!

Akuku- ale chopaki prowadza rozmowy hihi.slodko! To co niespodzianka bedzie ;)'a jak się czujesz?!

Anabelka,krowka - wow juz 15-16 tydz poleciało - jak się czujecie?!

Smerfik- jak beta?

A co u nas: oj synus mi rośnie jak na drożdżach,jest taki kochany.ze szok,nie mogę sie napatrzec,jak.śpi to tylko.obserwuje czekam aż sie obudzi,podziwiam go itd no po prostu kocham go tak mocno! Jak jakas krejzolka się zachowuje ;) gadam do niego on tak się ślicZnie usmiecha- wczoraj mnie tak na głos wybrechal jak się kapal ze aż ja parsknelam.smiechem.hah,lubie jak do niego rozmawiam.. Cudo moje

I jeszcze rzuce wam bobą a co mi tam...
ROZSTALISMY SIE Z TOMKIEM!
Wiecie jaka akcja...! Padniecie jak wam opowiem ! Pod koniec ciąży zaczął wychodzic więcej z domu (lipiec-8mies ciąży) bo trenuje to tamto,ok zawody też miał, ja miałam pretensje ze nie spedza czasu ze mna w domu i ze się nie interesuje tym ze zaraz sie rodzi mały, no nic urodzilam,było ok przez kilka dni,T dostawal w tym czasie coraz wiecej smsow, trochę.się klocilismy po urodzeniu małego bo ciężko było...i wyobraźcie sobie ze cisnelam go w temacie itd i mi wyspiewal wszystko..! Na spacerki sobie z jakas tam chodził co poznal ja na silowni!! Trenowali razem,.w ogole.straszne kity.wciskal mi wczesniej, a się okazało ze z jakas lampucera Z bialorusi sie spotykał i spotyka!! Ba w dodatku mężatką!! Powiedział mi ze się zakochal! Zrobił ze mnie najgorsza ze nigdy mu nie pomagalam ! Nigdy to nigdy sta.mto..nie doceniłam no nigdy po prostu nic nie.zrobiłam...na to wyszło...o ***** zrobiłam afere na 4 fajerki, ona rzucila męża i zamierzaja być razem!! Ona jest tutaj nielegalnie.więc zadzwonilam na imigracyjny i ja szukaja.-uciekla i gdzieś sie ukrywa,zamrozili jej konta z.oszczędnościami,ale.dalej jest.w irl i.zalatwia nastepne.lewe.papiery,pisala.do T milion smsow on mnie olewal i.wszystko sie posypało w.zastraszającym tempie...,tyle przykrych słów,walki i kłótni, ja po prostu w szoku wielkim,oczywiście olal dziecko,jeszcze mieszka bo się nie mogę go wyzbyć a z dzieckiem może minute w ciągu dnia spędzi.., ta zdzi.ra jebn.ela męża slodzi tomkowi jak moze a my nie gadamy wcale,jutro powinien się wynieść, ja za to zrobiłam afere w rodzinie powiedzialam wszystko jego siostrze..., a te dzi.wke to jeszcze dorwe i zalatwie jej deportacje...,a mówie wam T rodzice szok moi szok ja szokk! Jak on tak mógł??!!! Jego mama moja mame przepraszała ze nie tak go wychowywała itd no ale co to da...nic przekabacila mi faceta,ja glupia mu zaufalam za bardzo..pluje sobie teraz w brode, przykro mi ze do syna nie ma takich zachowań jakie.mieć powinien...dajcie spokój...normalnie serial brazylijski!

A na koniec daje mojego kochanego Xymka foto i przesyłamy pozdrowienia

Całe szczescie jedziemy do pl na miesiąc odpocząć od tego wszystkiego bo nerwy w strzepach 8 lat do kosza,juz nawet nie karmie piersia...:/ wrrrr,no i zastanawiam się czy zostawać w irl czy może jechać do niemiec bo bliżej pl i mama mnie namawia..hmm

W grudniu mamy też chyba chrzest Xymusia :) - moja siostra mi manageruje.z.pl wszystko haa uff

Buziaki dla was dobranoc
 

Załączniki

  • DSC_0954.jpg
    DSC_0954.jpg
    18,4 KB · Wyświetleń: 54
  • DSC_0969.jpg
    DSC_0969.jpg
    14 KB · Wyświetleń: 56
MICIURKA :szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok:

to chyba jakies jaja!!!!!!!!!!!!!

jakas pieprzona chora telenowela bialoruska :szok::szok::szok::szok::szok::szok:
nawet sobie nie wyobrazam jak ci teraz muszi byc ciezko :-:)-(

a co ci po tej Irlandii????? jedz tam gdzie ci blizej do kochanej rodziny...

no w zyciu w zyciu bym sie nie spodziewala takiego obrotu sytuacji:no:

duzo sily kochana!!!

a Xsymciu jest rewelacyjny :-D:-D:-D ma tak ciekawe swiata oczy i taki pucus no ma sie ochote go wycalowac:-D:-D
 
Tili- no juz w sumie pozalatwialam sobie jakieś dodatki itd, no może ostatecznie skusze się na niemcy,zobacze,narazie zostaje tu

No cholerną telenowela wszyscy w szoku włacznie ze mna,myslalam ze to facet z zasadami i honorem a tu takie coś, a on nawet nie patrzy ze mnie Olal w ciąży itd. W ogole ma w dupie- mowi.ze ludzie się rozstaja- DEBILL! Nie popuszcze im za to ...za wspomnienia...za wszystko...daj spokoj... No też się bialoruskiej zdziry nie spodziewalam w "obrazku"......

Xymek juz mi tu wariuje, wszyscy się go nie mogą juz doczekac a on mi daje uśmiech każdego dnia, T taki uj ze szokkk...

A ty kochana jak się czujesz? Ciesze się ze mimo wczesniejszych zawirowan dotrwalyscie do końca z Ellie :) i widze ze 2 imie się "znalazło" ;) hyhy- ślicznie , dziekuje za komplement na tem.Xymka ! :*
 
Ostatnia edycja:
Miciurko, zszokowalas mnie tym co napisalas, bo naprawdę trzeba być niezłym chu.jem żeby kobiete w ciąży oszukiwać i wsadzać ciu.la gdzie nie swędzi, nie mam za grosz szacunku do takich ludzi zarówno dla Twojego bylego jak i tego pomiota ruskiego (bo dla mnie wszyscy sa pomiotami z rosji), nic, trzymaj się, zniszcz go jak oczywiście będziesz miała ochote jeszcze się babrać z takimi sukin.synami, jesteś bardzo dzielna, jestem z Toba, a syneczek sliczny, nie wiem co jeszcze napisac ,bo musiałabym same brzydkie słowa tu umiescic, ale chyba nie o to chodzi, buziakuje mocno.
 
Limonka- gratuluję synka!!!!!!!!!


Micurka- szok!!! To bałwan i facet bez zasad!!! Olej go i tą zdzirę. Masakra jacy faceci potrafią być nieodpowiedzialni!!! Dzielna kobieta jesteś i najukochańsza mama dla swojego smyka !!! Ja tak samo miałam z Jasiem, każdego dnia kochałam więcej i do teraz tak mam:-)

Xymek cudny!!!

A ja się czuję w miarę, leżę jeszcze ale no muszę doglądać co się dzieje w nowym domku czy aby jest tak jak ja chce :-D. Jaśko ma już mebelki skręcone, teraz trzeba jeszcze kilka rzeczy dołożyć i będzie git. W piątek idę na wizytę i mam nadzieję, że po krwiaku już śladu nie ma i będę mogła się zacząć cieszyć ciążą.
 
Ostatnia edycja:
Miciurka o kur.. ja nie wiem ale czy on nie wie ze tej lasce chodzi tylko I wylacznie o obywatelstwo ?
Jak dla mnie to nie glowa tylko hu.jem mysli...
Wspolczuje Ci tej sytuacji I choc widze ze teraz pochodzisz do tego w miare pozytywnie to wiem ze sie nacerpialas... przeciez nie tego chcialas starajac sie o dziecko... pozwij go o alimenty mam nadzieje ze zasadza mu takie by juz o dziw.kach nie myslal.... sorry ale dla mnie zdrada to koniec... podziwiam Cie ze pizwolilas mu mieszkac u was bo ja bym na zbity pysk wyzucila.. jestes bardzo dzielna I wiem ze Twoj synek Ci wszystko wynagrodzi.... trzymaj sie kochana.
A ja czuje sie w miare..maluch kopie I w sumie to mi najbardziej dokucza ..choc dzis w nocy dal spac..uff
Robi mi sie juz ciezko w koncu ostatni trymestr.


Jezzuu no w szoku jestem.ja bym chyba m jaja urwala jakby mnie zdradzil... I to by byla jego ostatnia przyjemnosc !!!

Milego dnia...
 
reklama
Do góry