reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista mamuś -ZBIERAMY DANE

jak widzicie lista sie tworzy i na biezaco dopisuje do niej kolejne mamusie ale badzcie cierpliwe ... to powolna i nudna praca wiec rozloze ja sobie na kilka podejsc :D

kazda uwaga mile widziana !!
 
reklama
NICK nieszporek
Imię Aneta
Wiek 35
Miejsce Zamieszkania - Kraj/Miasto Częstochowa
Termin z OM 20.06
Płeć niespodzianka
Imię dla maluszka - Antoś, Franek/ Tosia, Michalina
Kim jestem i co robie pracownik Działu Obsługi Klienta i Marketingu
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
nick misio123
imię Milena
wiek 33
miejsce zamieszkania Warszawa
termin z OM 17.06
płeć :niespodzianka
Imię dla maluszka -mąż -Staś ja Tosia ,Pola
Kim jestem-pielęgniarka żłobek
 
Rozumiem, że tutaj podajemy dane? :)

Termin
20.06
Nick Alex_WA
Imie Aleksandra
Wiek 26
Miasto/Region Warszawa
płeć maluszka podejrzewam, że dziewuszka
imie maleństwa Ania lub Piotruś
kim jestem technik weterynarii, pani domu ;)
dzieci nie posiadam


Hejjjka, a nie znalazlam siebie na tej ladnej liscie mumuskowej :)
 
Nie ma mamusi rodzacej w Dzień Dziecka .....????
A to taka fajna data.... podwojny wielki prezent dla dzieciaczka:)
Ja mam tak od 8 lat.... "mamo pamietaj ze to moje świeto i musi byc prezent podwojny"
I jeszcze widze na liscie ze mam najwieksza roznice wieku miedzy dzieciakami, wielorybek w brzuszku bedzie po urodzeniu mlodszy od siostry o 9lat i caly miesiac :)....
:-D:-D:-D
 
weronika ale Dzien Dziecka jest 1.06 ... ? Czy cos sie zmienilo ?

Moze nikt nie ma terminu na pierwszego ale wydaje mi sie ze komus sie moze trafic.
Na pazdzierniku2012 zaczelysmy sie sypac juz koncem sierpnia.

Ja sama mialam termin na 10 pazdziernika, urodzilam 20 i naprawde bylam jedna z ostatnich mamus.
A tak to zazwyczaj 2 tyg przed terminem sie mamuski 'sypaly'
o ile dobrze pamietam to z 50 dziewczyn moze 3? 5? mialy prowokacje, a zeby po terminie to moze 10 dziewczyn - a cala reszta sie spieszyla ;)

Ja teraz tez mimo ze mam termin na 6.06 to szykowalam sie na 16.06 :D [wole takie nastawienie], choc lekarz powiedzial ze juz po tyg bierze do szpitala, to moze 13 juz mi sie uda 'wyrobic' :D:D
 
Ja w pierwszej ciazy mialam termin na 17.05, a zaczelam rodzić 1.06-w dzień dziecka, ale spóźniłam się bo urodziłam o 00:50 więc 50 min za późno. Myśle, ze ktoras z nas moze urodzic w dzien dziecka:tak:
 
reklama
weronika ale Dzien Dziecka jest 1.06 ... ? Czy cos sie zmienilo ?

Moze nikt nie ma terminu na pierwszego ale wydaje mi sie ze komus sie moze trafic.
Na pazdzierniku2012 zaczelysmy sie sypac juz koncem sierpnia.

Ja sama mialam termin na 10 pazdziernika, urodzilam 20 i naprawde bylam jedna z ostatnich mamus.
A tak to zazwyczaj 2 tyg przed terminem sie mamuski 'sypaly'
o ile dobrze pamietam to z 50 dziewczyn moze 3? 5? mialy prowokacje, a zeby po terminie to moze 10 dziewczyn - a cala reszta sie spieszyla ;)

Ja teraz tez mimo ze mam termin na 6.06 to szykowalam sie na 16.06 :D [wole takie nastawienie], choc lekarz powiedzial ze juz po tyg bierze do szpitala, to moze 13 juz mi sie uda 'wyrobic' :D:D

emotion nic się nie zmieniło hehe po prostu główka mi rano nie pracowała :)))
 
Do góry