reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
Ja też jestem ale nie mam za bardzo co pisać. Janek już po ospie :-D. Miał 15 krostek na krzyż, zero gorączki, po prostu przechodził bajecznie. Jutro idzie już do przedszkola. W końcu odpocznę :)

Pogoda u nas super, więc zaraz idziemy na spacerek.

Pozdrawiam i czekam na wieści od Kasi :)

Kasiek- a ty jak się czujesz?
 
Koriander - bidulko... wszystko minie... buziaczek duży dla Was :*

Emalia - to super że tak łagodnie to przeszedł... no o macie z głowy :) ja czuję się świetnie, czyli jak babcia 90 lat, ale co tam... ważne że dzidzia ok... jutro mam wizytę, mam nadzieje że tym razem gin wypoczęty i nie odbębni wizyty jak ostatnio... w końcu na te wizyty czeka się jak na zbawienie i wcale mało nie kosztują... odezwę się jutro to powiem jak tam nasz mały Michaś :)
 
Ja trochę z innej beczki :-) dziewczyny jakie przebranie dla córy na bal karnawałowy? Widziałam dużo i powiem szczerze, ze większość jest mocno kiczowatych, może coś podpowiecie? Gdzie kupić? Za co przebrać? hmmm
 
Koriander - sprawdze jak sie zaloguje z komputera bo z komorki nie wiem gdzie o_O. Ale dziękuję za wiadomość...
Życzę również żeby szybko wszystko wróciło do normy...

Emalia82 to dobrze, że jesteście ;-). U nas też była ospa, niestety przechorowała ją Natalka dość ciężko... Na szczęście mamy juz to za sobą.

Kasiek - udanej wizyty, daj znać jutro.

Kreatorka - Ja nie pomogę, u nas jest faza na księżniczki, babcia kupuje sukienki a Natalka jest nimi zachwycona. A może poszukaj w wypozyczalni strojów?
 
AAAAAAAA od wczoraj zdycham normalnie! ... Jakies ponad tydzień temu myślałam że zapalenie wyrostka mam .... Później pomedytowałam wypiłam ziółka i przeszło.... później nery mnie bolały ale przyjechała @ i przeszło a od wczoraj boli brzuszek i bok...:( I nie wiem czy to nery czy wyrostek czy przepuchlina mi się zrobiła pooperacyjna. Nie lubię chodzić do lekarza!
Miałam popisac więcej ale już Zosiak przy mnie stoi i krzyczy "mmmuuuuaaa" co oznacza że musze iść ją wycałować i się z nią wybawić:)
 
Witam i ja. Trzymam kciuki za wszystkie wizyty. Ja dzisiaj zaczęłam dzień od pierwszego w moich wszystkich ciążach PAWIKA http://******************/_app/lib/nbbc-1.4.5/smileys/smile.gif No nie dało się nad tym zapanować.

Ja dzisiaj w końcu sama w domu. Janek po 2 tyg poszedł w końcu do Przedszkola, Ola w szkole a mąż w pracy. Ehhhh i co tu robić. Jak by było już cieplej to pewnie bym siedziała na dworze i grzebałabym w ziemi :)

Kreatorka- to masz Ci babo placek. Ja Ci nie pomogę , bo Ola już duża i nie mam pojęcia co teraz na "topie". Ja Ole przebierałam albo za księżniczkę ( np: królową śniegu) albo za czarownice :D
Kasiek- trzymam kciuki za wizytę i czekam na relacje . Do czego to dochodzi ,że człowiek płaci i jest niezadowolony. Ehhhh życie.
Koriander- oby sytuacja szybko się wyklarowała i Milusia wróciła do starego rytmu :)
Percia- :*************** zdróweczka myszeczko, może jedna powinnaś to skonsultować :*
Milusia- jak tam kruszynka Wasza piękna. Jak chłopcy się zachowują? Mnie straszą ,że Janek będzie strasznie zazdrosny jak się pojawi bobo. Aż się boje,bo nie chce żeby czuł się odrzucony.
Julia- jak się czujesz?

Miłego i słonecznego dnia laseczki :)
 
reklama
Perfecta - jak tam zdrówko i samopoczucie?

Emalia - rany jak ja bym chciała choć przez chwilę nie mieć co robić... Nie pamiętam takiego stanu ....

A popros płatnych wizyt. Właśnie siedzę w poczekalni i czekam. Juz prawie 20 minut spóźnienia jest, a do pracy muszę jeszcze wrócić... Ehhhhh.... Tyle biorą tej pracy że nie mogą tego ogarnąć... Mnie to strasznie złości, bo to brak szacunku dla drugiego człowieka i jego czasu... :O.
Wygadałam się i moge/muszę dalej czekać !
 
Do góry