reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

6 Weidera - polecam ;)

noelia pisze:
Moje największe marzenie od zawsze to mieć płaski brzuch
moje też :p 6Weidera jakos mi nie podpasowala, robie swój wlasny zestaw od jakiegos czasu i rzeczywiscie brzuch jest bardziej napięty.. ale szczerze mowiąc nie bardzo wierze, że kiedykolwiek bedzie wygladal tak
aahhh2uc.jpg

bo mięsnie to jedno, a nadmiar skóry po duzym brzusiu to drugie...
no ale cwicze :) o wiele lepiej sie wtedy czyje, nie musze pamietac zeby wciągac brzuch.
a o noszeniu bikini juz raczej nie marze ;)
 
reklama
Ja też ćwicze hura ;D ;D teraz troszkę mnie mięśnie bolą ale lubię ten stan bo jestem świadoma że coś robię ::)
 
ja jestem po cesarce... i zaczęłam ćwiczyć o połogu specjalne ćwiczenia właśnie po cesarceale niestety brzuch mnie rozbolał :p teraz jestem pół roku po i przy większym wysiłku (męczącym ,długim spaerze ;) )dalej mnie troszkę pobolewa :p albo idź do gina żeby powiedział czy już możesz albo sprawdź sama ćwicząc ;)
 
dziewczyny w 2 i 4 ćwiczeniu nogi wracają na podłogę po spięciu, czy są cały czas w górze?
 
hej dziewczyny :) zapomniałam troche juz o tym wątku ...

ciekawe czy któras wypróbowała cwiczenia do końca? no i jak rezultaty. Ja tylko raz przeszłam trening ... i starczyło :) ... teraz juz nie mam czasu ani motywacji cwiczyc. Ale brzuch jest oki wiec ... :)

pozdrawiam serdecznie
 
ja postanowiłam od nowego roku zacząć ćwiczenia 6W i mam zamiar przejść cały zestaw ćwiczeń mam nadzieję że wytrwam w tym postanowieniu noworocznym

Pozdrawiam
 
reklama
koteczku i reszta witajcie :-)

moj brzuszek lekko podupadł niestety na formie i chciałabym 6W powtórzyc ale jakos nie daje rady. Moze wreszcie sie zmobilizuje? Poprosze o kopniaka :tak:
 
Do góry