reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

6 Weidera - polecam ;)

reklama
zaliczyłam dzisiaj 15 dzień:-) i mam już dość:baffled: a do tego ćwiczenia na obecnym etapie, czyli 3 serie po 12 powtórzeń zajeły mi prawie 16 minut:szok:

to chyba zdecydowanie za długo, bo w 2 ostatnich tygodniach mają zająć mniej niż 25 minut, czy to w ogóle możliwe:baffled:

Ale widać efekty i to mnie jeszcze mobilizuje:-) :-) :-) :-)


Hogata a jak tam u Ciebie:happy:
 
zaliczyłam dzisiaj 15 dzień:-) i mam już dość:baffled: a do tego ćwiczenia na obecnym etapie, czyli 3 serie po 12 powtórzeń zajeły mi prawie 16 minut:szok:

to chyba zdecydowanie za długo, bo w 2 ostatnich tygodniach mają zająć mniej niż 25 minut, czy to w ogóle możliwe:baffled:

Ale widać efekty i to mnie jeszcze mobilizuje:-) :-) :-) :-)


Hogata a jak tam u Ciebie:happy:

hello!
ja mam za sobą 5 dzień. Agnes...myślę ze nie ma co sie poddawać...ja tez na koniec nie wyrabiałam sie w 25 minutach...chyba cos koło35 mi zajmowało. Ale warto ćwiczyc bo są efekty. Ja juz widze a to dopiero 5 dzień. Dodatkowo nie jem słodyczy i po 18 zero obżarstwa.
Do dzieła ... więc :-) :tak: :happy:
 
:szok: dziewczyny juz widzicie efekty to fajnie, tylko wam pogratulować :tak:

ja jeszcze nie mogę się zmobilizować :zawstydzona/y:

ale dla ćwiczących przesyłam KOPNIAKI !!!!!!!!!!
 
U mnie też 5 dzień zrobiony, wydaje mi sie że brzuch lepszy. Czy między seriami robicie jakieś przerwy? Ponieważ nie wiem to robię jednym ciągiem, ale moze mozna chwilke odpocząć?Wiecie coś na ten temat?
 
Marishka witaj w klubie:-) , fajnie, że jest nas coraz więcej, będzie nam raźniej, ja nie robię przerw między seriami, nie wiem czy się robi czy nie, ale wydaje mi się, że nie:happy:

Koteczek dzięki za kopniaki;-) , dla Ciebie też przesyłam KOPNIACZKA, może pomoże :laugh2:

Hogata ja też się staram nie obżerać, ale czasem mam chwile słabości:zawstydzona/y: mam nadzieje, że to nie zniszczy efektów ćwiczeń:happy:
 
reklama
Ja akurat zrobiłam tak, ze kliknęłam prawym przyciskiem myszki w obrazek i dałam "kopiuj", wkleiłam sobie do worda i tam powiększyłam i wydrukowałam, ale możesz też tak samo klikając dać "Zapisz obraz jako" i wtedy zapiszesz sobie gdzie tam chcesz na dysku. Może jest inny sposób, nie wiem.
 
Do góry