reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

6 Weidera - polecam ;)

Ja zaliczyłam dzisiaj 20 dzień:-) , ale mam już dość, nie wiem ile jeszcze wytrzymam:baffled: , z dietą też u mnie nie najlepiej, czasem zdarza mi się poszaleć:zawstydzona/y:
 
reklama
Ja zaliczyłam dzisiaj 20 dzień:-) , ale mam już dość, nie wiem ile jeszcze wytrzymam:baffled: , z dietą też u mnie nie najlepiej, czasem zdarza mi się poszaleć:zawstydzona/y:

Kochana, trzymaj sie, jesteś już na półmetku DASZ RADĘ!!! I MEGA KOPNIACZEK specjanmie dla ciebie :-)

ja wczoraj zaliczyła 10 dzień z 6W...juz nie było tak ciężko...nawet mogłabym zrobić więcej :-)

co do diety ... stosuje MŻ zwłaszcza po 18, wczoraj mnie korciło coś przekąsić ale wytrzymałam.

Trzymam kciuki za was!!!
 
idę właśnie zaliczyć 5 dzień ćwiczeń 6W :tak: :-)

co do diety to stosuje MŻ a po 18 nic nie jem (czasem po 19) a jak mam ochote cos zjeść to pije niegazowana wodę

a i jeszcze mije te herbatki 3 fazowe, po nich mam mniejszy apetyt :tak:

a dla potrzebujących KOPNIACZKI !!!!!!!!!
 
melduje: za mna 11 dzień 6W .. znowu ciezko było ale chyba znowu złapałam witar w żagle i sie nie poddam. Zwłaszcza ze widze efekty i na wadze tez juz mniej :-) :-) :-)

powodzenia !!!
 
dziewczyny u mnie już półmetek:-) hurraaa!!!! Dzięki za wsparcie i kopniaczki.

U mnie niestety dieta MŻ Po 18 sie nie sprawdza:-) , muszę się bardziej postarać
 
Ja dzis zaliczyłam 11 dzień, nawet nie było tak ciężko jak sie spodziewałam. Zobaczymy jak będzie z dietą. Narazie sie trzymam...
 
ja mam jeden kg mniej i nie wiem czy to duzo czy mało :confused:

koteczek, hogata BRAWO!!!! to dobrze że efekty widać :-)

marishka połącz to z dietą a nie pożałujesz :tak:
Agnes, kobieto ale pędzisz, już masz z górki :-):-)

koteczek idziemy równo, przyznam się nieśmiale (nie chce zapeszać) u mnie też kilio mniej (a moze trochę więcej) jupppi.... :tak::tak::-)

Dzisiaj będzie mój siódmy dzień ćwiczeń.

podbijam KOPNIACZEK dla mało zmotywowanych :laugh2::laugh2:
 
reklama
odmeldowuje ze wczoraj zaliczyłam 12 dzien 6W ...

waga pokazuje juz dobre 2 kg mniej, brzuch mam płaski, mniejsze boczki

czuje sie dobrze :-)

ode mnie tez KOPNIACZEK!!!
 
Do góry