reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

Basia na odcinku pierwszym 150km jest krucho z kiblami :tak: al4e w miejscu gdzie mają one być można zjechać i na Twoim miejscu jednak bym wybrała autostradę :tak: na 7ce naprawdę idiotę mozna trafić :no: a autostradką nawet wolniej ale prosto i się człek nie szarpie :tak: ale Twój wybór oczywiście . ja tam zawsze jestem w stanie nawet nadrobić km byle jechać po autostradzie . Mój mąż to do szczecina przez niemcy cisnął :-D


Wiało dziś u nas ale na szczęście w miare ciepło jest .


Gosieńka ja dzis jakieś chwaściory wyrywałam i ja wiem jedno - to nie dla mnie robota !!!
 
reklama
Dobry:) mlodsze nosi imie Stanislaw. Wrzucilam fotke w opdowiednim miejscu.

Sonia, trzymam kciuki za szybkie zwalczenie chorob
Basia, dobrze ze poszlas zrobic cos dla siebie, a foch meza... no coz, pozostawie bez komentarza
 
Hej znowu mnie wcięło na jakiś czas. ;-)Od czwartku byłam u mamy, niestety Dorota nie dałam tym razem znać, bo ciężko było z czasem, więc pewnie kiedyś w wakacje odwiedzę Was w nowym domu. Ile będzie do Was km?
Zaliczyłam wizytę kontrolną z Alicją u ortopedy. I mała musi przejść rehabilitację, minimum 2 razy w tyg zajęcia. Właśnie jestem w trakcie załatwiania terminu. Jeszcze tego nam trzeba. U tej mojej Alicji to już wszystko co możliwe. I już to widzę jak ona będzie chętnie współpracować :zawstydzona/y: Jak ją zawieje i zależy w jakim będzie humorze. U ortopedy nic nie chciała wykonać, wszystko musiała ze mną za rękę robić. Poza tym maj to mam cały zapełniony w wizyty lekarskie.
Odstawiania poszło sprawnie, szybko zasypia, czasami popłacze. Nie spodziewałam się, że tak łatwo pójdzie z tym moim cycuśnikiem. Pierś już ma się lepiej, ale mimo wszystko jeszcze jest pełna. I wieczorem można się w końcu wyluzować przy jakimś drinku ;-) Onka także polecam odstawianie, bo mój dopóki go karmiłam wybudzał się bardzo często, a teraz nawet mu się zdarza przespać całą noc. Masz rację jednak, że to ty musisz być gotowa na to. Dzisiaj pospał od 20 do 8! A Alicja pokonała rekord w spaniu od 20 do 10:30. Wczoraj większą część dnia byliśmy na dworze lub na tarasie, do tego się wybiegała, więc dziś musiała odespać,
Aniez ty się tymi przepisami na torciki podziel, mogą się przydać. Wkrótce będę robić dla męża, tort będzie taki dla jaj, bo w kształcie czołgu. ;-)
Mamusia dobrze, że żel pomaga.
Ella, Elvie tak jak pisałam wcześniej pasuje mi tylko niedziela. Agnieszka też będzie :-) Więc za jednym zamachem poznasz dwie kwietniówki ;-) A ja Wam zazdroszczę spotkania nad morzem, ale my w tym czasie tradycyjnie wyjeżdżamy nad jezioro.
 
Ostatnia edycja:
Dzieńdoberek

Ziiiiimno :-(aż musiałam w piecu rozpalić a już myślałam ze sezon grzewczy zakończę ;-)

Weekend udany, Emila drużyna wygrała zawody piłkarskie i jak na razie mają pierwsze miejsce :tak: Mateusz w sobotę i niedzielę był na urodzinach u kolegów więc objadł i wyszalał się za wszystkie czasy ;-) Helenka tradycyjnie krok w rok za mną chodziła i nawet w ogrodzie porządki robiła;-) A ja nadgoniłam zaległości w praniu i prasowaniu i padłam wczoraj razem z Helką :zawstydzona/y:
Poniedziałek zaczął się spokojnie bo dzieciaki o dziwo chętnie do szkoły wstały wiec jest nadzieja że tydzień będzie spokojny;-):-D

Maonka &&& za Alicję aby rehabilitacja pomogła i młoda chciała współpracować :tak: Super że tak dobrze poszło odstawienie od cyca Leonka .

Aga2010 Stasiu słodziak :-)

Aniam
czyli kurą grzebiącą nie będziesz ;-):-D ja grzebać lubię bo mnie to odstresowuje, ale wiem że ja inna jestem :-D

Basia Emil poloneza tańczy , ale oczywiście pani stanęła na wysokości zadania i próby są na lekcji wf :baffled: co jest kolejnym problemem :no: Mówisz że małż się ofochał ;-) nie pierwszy raz pewnie więc luzik :-D

Dorotko fajnie że wszystko się klaruje z domem :tak:


Jadę dzisiaj ze starszakiem na zakupy;-) tylko czy ja to przeżyję :rofl2: no i czy mój portfel da radę :-D

Miłego dnia kobietki :-)
 
Bry...
Weekend mega udany i mam takie braki snu, że zasypiam na stojąco ;-)

Elvie, Ella, Maonka oby do niedzieli... J. już mi się oprotestował, że on nie jedzie ... ale pracuje nad nim bo bez niego nie pojadę przecież... a zostawienie go z babcią dla mnie nie wchodzi w rachubę i kropka ;-)... Zdrówka życzę dzieciakom cobyśmy wszystkie dojechały...

Dorotko ty wiesz :tak: jak co to wiesz jak mnie znaleźć :tak:

Jak się tu obudzić?? Kawy nie chcę... idę, musze się ruszyć bo zasnę zaraz...
 
Gosieńko więcej przecież takich jak Ty jest patrz . Kittek Tylko Ty warzywa a ona kwiatki

Kittek - dostałam pouczenie poleconym :-D

Maonka dacie radę , lekarzy współczuję :tak:


U nas też jakoś pogodowo nie za fajnie niby 15 stopni , ale chmurska są , oby nie lało tylko :wściekła/y:
 
Witam:)

U nas weekend imprezowy, ale pogoda dopisała i wszystko się udało :)

Siostra moja znów w szpitalu, torbiel na nerkach ma i antybol jaki jej podaja słabo działa, więc o kciuki proszę. Przy okazji tej wizyty się okazało, że jednak synka ma urodzić, więc to już po raz kolejny zmieniona wersja, więc zobaczymy jak urodzi;-)

maonka - powodzenia na rehabilitacji, oby skuteczna była. I do zobaczenia w niedzielę :)
Agnieszka - no to namawiaj syncia, bo tu tyle fajnych dziewczyn się zjedzie, że szkoda aby imprezę przegapił;-)
aniam - witam w klubie, ja tez z tych co w ziemi grzebać nie lubią i dlatego mamy tylko trawę i drzewka.

Zmykam, bo mnie szybka nieplanowana runda do filii czeka a muszę wrócić przed przerwą niani.
 
witam
poszłam z Wiktorosem na spacer, specjalnie co by w wózku na tarasie3 dłużej pospał, a ja w tym czasie z kawką na bb mały relaksik i obiad poszykowała i jeszcze może jakieś odkurzanie, ale gdzie tam. Wróciłam kawa się zdążyła zrobić i już nie śpi:baffled::baffled::baffled:
I oczywiście uparcie śmiga z maty i podłogę wylizuje:eek:, a jak mu mówię "idziesz się misiem bawić?" to mi głową kręci z uśmiechem;-)
Wczoraj byliśmy na komunii chrześniaka B, wypiździało nas, bo wiatr straszny, a kościół malutki, więc zaduch taki, że dzieciaki co chwile mdlały. Na szczęście już po.

Sonia zdrówka dla dzieciaków.
No ja się własnie też do B dobijam :-D:-D ale Że mam jego tel , to nie musisz za przekaźnik robić :-D
i bardzo dobrze. Ze mną sobie poplotkować możesz:-)

Gosieńka wielkie gratulacje dal Emila. Wiktorek ma się o wiele lepiej odkąd ostatnio go widziałaś. Coś czasem wyskoczy, ale raczej delikatnie, odpukać!!. Wczoraj po raz pierwszy od pół roku jadłam jajecznicę (mmmm, pyszności) w ramach ekspozycji na alergen, zobaczymy jak będzie.
Maonka może się uda ćwiczenia w formie zabawy i nie będzie tak źle.
Elvie trzymam kciuki za siostrę.

spadam fasolkę na obiad obierać
 
reklama
Gosieńko ja też grzebiąca więc nie bój żaby ;-)
Właśnie siedzę i planuję jakie kwiatki na balkon, jakie do kręgu w ogrodzie i jakie odmiany pomidorów zakupię ;-) :tak: jeszcze rzodkiew posiać muszę, cukinia już wschodzi, ogórki też, potem tylko jeszcze fasolkę szparagową zasieję i będzie git ;-) :tak:

Annaoj obyś mogła częściej wcinać takie frykasy ;-) :tak:

Elvie mój na argument że będzie dużo dziewczyn nie pójdzie :no: ;-) nie ten etap :-p :-D muszę go jakoś inaczej podejść ... coś wymyślę...
 
Do góry