reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga naszych grudniowych brzuszków :D

Oomamba ale ja też boję się przytyć. Z synkiem było 9kg na plusie, a chciałabym mniej tym razem. Na razie spadek o kilogram w dół.....mam wciąż kilka kilo nadwagi i bardzo bym chciała po ciąży jak najszybciej je zgubić. Ale cieszę się,że na razie idę podobnie jak w poprzedniej ciąży, bo wtedy do 20 tc nie przytyłam nic, a nawet schudłam:happy2:
 
reklama
A ja marzę żeby przytyć TYLKO te 9kg, a nie 20 jak wczesniej:) Ale czuję że mój plan się nie ziści.
 
Ja w pierwszejciąży przytyłam ponad 30, a mimo to w kolejnych juz było 10 i 9, więc może nie będzie tak źle Oomamba ;-)
 
Ja startowałam z wagi 40kg , aktualnie jest 40,5 kg :) mam nadzieję, że dużo nie przytyję w ciąży bo jestem drobniutka i malutka hehe :tak:
 
jestem świeżo po zważeniu no i jest tak:
w kwietniu było 57.9, a dziś jest 58,3 - bałam się że bedzie ze 2kg wiecej, bo jakies boczki mi wywaliło...:)
 
A ja w kwietniu miałam 64 kg, tydzień temu 66,5 kg i chyba tak się przejęłam, bo dzisiaj się ważę i mam 65,5 kg :szok:
 
Ostatnia edycja:
ja w pierwszej ciązy tak tyłam - co miesiąc po 2 kg od samego początku, a tu potem walnęlam 5kg w m-c i wtedy to się dopiero przejęłam jak lekarz ze złosci mi na pół karty nabazgrał: DIETA!! :)
 
Oomamba ale lekarz! Kurcze, u mnie nie do pomyślenia jest żeby którejś mamie polożna, czy lekarz wytknęli wagę:eek: Co więcej, mnie w ciąży ważą tylko raz, kiedy robię testy z krwi genetyczne. Poza tym nawet w karcie ciąży nie mam wpisane. Zważą tuż przed porodem, jak będa dobierac dawkę zniecuzlenia.
 
reklama
Magda tamten lekarz to jeszcze nic... Moja koleżanka prowadzi ciązę u lekarza, który kazał jej kupić sobie wagę kuchenną i kazał ważyć wszystko co je... W sensie dał jej wytyczne, że mięsa tyle i tyle gramów, tego tyle itd:D to cyrk dopiero:D
 
Do góry