reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

USG fotki maluchów

reklama
20140801_115147.jpg

Moje maleństwo (11 tydz 4 dzień) :-)
 

Załączniki

  • 20140801_115147.jpg
    20140801_115147.jpg
    27,5 KB · Wyświetleń: 252
Super foteczki dziewczyny :) sliczne maluchy
Zor u Ciebie to ch ba fotka 3d? Kurcze jaka technologia tez chce takie :)) i juz tak szybko powiedzieli plec ? :o
 
Super foteczki dziewczyny :) sliczne maluchy
Zor u Ciebie to ch ba fotka 3d? Kurcze jaka technologia tez chce takie :)) i juz tak szybko powiedzieli plec ? :o

tak 3d :) najbardziej opłaca się 3d później bo teraz to ludzik wygląda jak "obcy":) ja miałam po prostu to szczęście, że na genetycznym miałam taki aparat co 3d zrobił i lekarza, który mnie zna od podstawówki i jak mu mówiłam, że ma wypatrzeć dziewczynkę.. to milczał i na koniec zatrzymał w momencie, gdzie widać ptaszka długości nosa :-D i powiedział, że na 70%chłopak. Mój prawiemąż dumny z długości ptaszka młodego a ja się modlę o te 30% (zawsze bardzo chciałam mieć dziewczynkę) no i ciotka mnie pocieszyła, że może "to duża broszka po prostu" :tak:
 
reklama
Do góry