reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

RzeszÓw okolice

nafoczka

Moderatorka
Członek załogi
Dołączył(a)
15 Wrzesień 2014
Postów
5 423
Miasto
Rzeszów
Witam, dziewczyny czy któraś z Was zna doktora Jerzego Przybycień z Tarnów/Kraków. Szukam DOBREGO lekarza od trudnych przypadków ale nie z zajściem w ciąże tylko donoszeniem jej. Takiego co zleciłby konkretne badania. Po czterech próbach nie pójde do lekarza z przypadku.. ale też dobrze by było, zeby nie na drugi koniec Polski a w Rzeszowie trudno kogoś znaleźć. Wiec najwiecej pozytywnych opini ma póki co dr Przybycień i nie mam do niego az tak daleko jak Łódź... Chyba, że znacie jeszcze kogoś?? PROSZĘ!
 
reklama
Witaj
Może powinnaś spróbować w Rzeszowskim Parensie?
Myślę, że w poronieniach mogliby pomóc.
Poczytaj może opinie o dr Magoń, być może będzie ktoś pisał o poronieniach.
 
o dr Magoń też słyszałam, i dr Dorskim no i o w/w dr Przybycień. Tylko teraz trzeba kogoś wybrać sensownego. Dzięki
 
Oliwka- Nie, nie miałam, a na co to są badania? Po ostatnim pobycie w szpitalu czekam na wyniki zespółu antyfosfolipidowego. W stopce mam wyniki badań.
Madziula- tak dr Kluz też mi sie przewinął i jeszcze D. Śliwa. Dlatego tych nazwisk mam już sporo ale szczerze to nie wiem gdzie się wybrać...
 
reklama
To najprościej powiedzieć badanie macicy, wykonuje sie w znieczuleniu ogólnym.
Ja nie miałam poronień ani nawet nie byłam w ciąży. Ciągle o nią walczę, ale wydaje mi się, że histeroskopia może byc ważnym dla Ciebie badaniem.
Ja miałam robioną przez dr Magonia na nfz
 
Do góry