reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózek 2w1 lub 3w1 jaki?

Gosik93

Fanka BB :)
Dołączył(a)
26 Styczeń 2015
Postów
326
Jak w temacie. Jaki wózek wybraliście dla siebie i swojego dziecka? Ja się zastanawiam nad firma Tako a dokładniej Tako Extreme lub Extreme eco i Tako Alive Eco 2015 2w1. Bardzo podobają mi się wózki w jasnych kolorach z łatwo wypinanymi gondola i spacerówka. I myślę że mycie czy przetarcie wózka z ekoskory jest łatwiejsza w utrzymaniu czystości niż materiałowych. Jakie wózki uważacie za strzał w 10? :)
 
reklama
Chicco tez mi się podoba jednak slyszalam ze nie jest to za solidna firma jeśli chodzi o wózki. Za to mają świetne krzesełka do karmienia i chyba w taki się zaopatrzenie mimo że też nie są tanie to mamy nadzieję że nie będzie służyć tylko jednemu dziecku ;) tak samo jak wozek :)
 
Powiem szczerze ze już mam mętlik. Ostatnio coraz częściej oglądam wózki i jak mi się jakiś podoba to strasznie ciężki jest, a będę musiała go dźwigać prawie na 2 piętro. Przeglądam wózki roan marita. Podobają mi się w nich duże kola i zawieszenie. Niestety mutsy czy inne tego typu nie są tak miękkie. a waga? 2kg w tą czy w tą... niezauważalne. Co do jaki skład wybrać 2 czy 3 w 1. To bardziej się kieruje 3w1, ale wiadomo. Często w 3 w1 foteliki są marnej próby zderzeniowej. Jeśli znajdę okazje z fotelikiem renomowanej firmy to nie będę się zastanawiać a, jeśli taka okazja nie nastąpi to kupie 2w1. Z oddzielnym fotelikiem ale bezpiecznym. W dzisiejszych czasach nie ma problemu kupna nowego zestawu takiego jak się chce. Utrudnienia się pojawiają jak się szuka używanego zestawu. tak jak ja. ;-)
 
No ja jeśli kupie 2w1 to fotelik ten 0-13kg zakupie np na olx bo dziecko krótko w nim jeździ nie jest zniszczone tylko trzeba pilnować czy pasuje do stelaża i adapterow no i oczywiście czy jest bezwypadkowy.
 
Hej! ja osobiscie mam chicco urban, i jestem nim zachwycona. Ma duzy koszyk i jest jak najbardziej wygodny i dla mnie i dla maluszka. Ma duza gondole co w tych czasach jak patrzec na dobre nowsze wozki jest rzadkoscia, bo wszystkie sa takie wazkie i po prostu male, a malenstwo musi jednak miec w czym lezec i ruszac raczkami jak przyjdzie na to pora.
Co do wozkow 2w1 albo 3w1 to zalezy czy bedziesz czesto wozila maluszka samochodem, jezeli tak to jak najbardziej polecam, gdyz nie trzeba ciagnac ze soba i gondoli i fotelika, a tak to wychodzisz z samochodu nakladasz fotelik,i bum idziesz na zakupy :-) a co najwazniejsze nie obudzisz maluszka wyciaganiem go z fotelika i przekladaniem do gondoli :-)
no ale tez co kto woli ;-)
 
MY KUPILISMY 3W1 QUINNY moodd, z fotelkiem maxi cosi w zestawie, jestem zadowolona, bo wozek prowadzi sie lekko i sprawnie, do tego super wyglada
 
Expander grey line jest bardzo funkcjonalnym i wygodnym wozkiem wielofunkcjynym z lekkim stelazem, mam go od roku i jestem bardzo zadowolona
 
reklama
Ja z doświadczenia polecam wózki Maxi Cosi. Może cena jest spora, ale zalety wózka docenisz po latach i w trakcie używania. Wart swojej ceny.
 
Do góry