reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózek 2w1 lub 3w1 jaki?

reklama
Nie słyszałam opinii nt wózka o którym wspomniałaś ale po ogólnym szybkim "oblukaniu" wydaje mi sie podobny do barletty z Adamexu
Ja kupiłam właśnie barlette, myśle ze jest solidna, wygodna dla mnie i dla dziecka, ale to moje 1-sze dziecko i zobaczymy w praktyce na co nie wydam pieniędzy w następnej ciąży [emoji6]


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Dziewczyny jaki wózek polecacie najlepiej 3w1 w rozsądnej cenie...nie za parę tys:szok:
Jak gondola ładna to spacerówka mi się nie podoba a bym chciała coś od początku do końca. :-p
myślę żę mogę ci polecić wózek anex sport. Taki właśnie używamy z naszym maleństwem. Świetnie się sprawuje i na asfalcie i na drodze żwirowej. Ma świetny nowoczesny wygląd, prosty a zarazem elegancki. Ja swój model 3w1 kupiłam za około 2200zł. W zestawie miałam też parasolkę i parę innych gadżetów:)
 
ja mam anex sport w wersji 3 w 1 , strzał w dziesiątke , solidnie wykonane wózki, z dobrych materiałów, bądzmy szczerze to widać :) wizualnie prezentuje się świetnie :)
angelika myślę że nie tylko wizualnie!!! Ja mam wózek anex w kolorze szaro różowym rzeczywiście jest cudny. Ale jak mała wygodnie w nim śpi, uwielbia jeździć na spacery. Wózek ma bawełnianą wyściółkę i regulowany zagłówek w gondoli.
 
Witam,
proszę zapoznać się z ofertą firmy Brevi - włoska firma.
W ofercie posiadamy wózki spacerowe: Mini Large - idealny wózek do miasta, waży jedynie 3,8kg, po złożeniu sam stoi. link na youtube
Drugi wózek w wersji spacerowej to Boomerang z możliwością wpięcia fotelika samochodowego.
Wózek waży jedynie 7,8kg.
Pełną ofertę można pobrać ze strony www.brevipolska.pl zakładka katalog.
 
Ja polecam wózki firmy bebetto. Dzięki dodatkowym systemom kontroli toru kół prowadzą się naprawdę lekko. Niejednokrotnie widziałam jak w innych wózkach koła wariowały na piachu lub śliskiej nawierzchni, a mój powadził się bez najmniejszego oporu. Posiadam model torino, który ma dużą gondolę. Moja córcia uwielbia w niej spać podczas codziennych spacerów. Wersji spacerowej jeszcze nie testowałam. W sklepach są modele 3w1 z nosidłami oraz 2w1 oraz możliwość dokupienia adapterów do fotelika.
 
Ja mam wozek 3w1. Coneco Comodo brazowo bezowy. Bardzo lekko sie prowadzi. A i przy tym bardzo zgrabnie wyglada jak i gondola tak i spacerowka [emoji4]

Napisane na LG-H320 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej Dziewczyny. Może któraś z was mi pomoże:( Posiadam wózek emmaljunga city cross już spacerówka i nie mam pojęcia jak zamontować śpiworek uniwersalny do niego może któraś z was wie/ posiada i mogłaby mi napisać lub nawet zdjęcie podesłać. Jakaś jestem ciemna :O Mama 7 miesięcznej Wiktorii i 5 letniego Wojtusia POZDRAWIAM :)
 
reklama
Moim zdaniem większość wózków jest naprawdę łudząco podobna jeden do drugiego. Na początku też chciałam kupić Adamex, ale jak zobaczyłam, że mogę kupić praktycznie identyczny wózek (a kolorystycznie, nawet ładniejszy) o 700zł taniej, to doszłam do wniosku, że nie ma sensu przepłacać. I takim sposobem znalazłam wózek Kunert Mila i jestem bardzo z niego zadowolona :) Prowadzę go praktycznie jednym palcem :) Nie użyłam jeszcze spacerówki, ale wydaje się być bardzo solidna - zobaczymy ;) Tutaj link: Link do: KUNERT Wózek Dziecięcy Mila 3W1 Nowość!
 
Do góry