reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki wiosna 2015 -!kolejne starcie

jazza, kwiecień plecień! :-) ja coś ostatnio kawy nie mogłam pić, ale znów mam ochotę :-)

mississ, o jaaa ja słodyczy z kawą nie znoszę :p ale to trzeba mieć arystokrackie podniebienie do takich spraw ;D


Jadę zaraz do ogrodniczego, bo mnie nosi ;-)

Kurcze, szukam stołu do domku (choć wprowadzam się min. za rok :D ) mega są drogie.. taki jak ja chce to 3.000 min. :O chyba muszę szukać po starociach i przemalować :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
misia: jesteś wyjątkowa z tym lubieniem chodzenia do dentysty :) Gdzieś czytałam statystyki, że ponad 90% polaków panikuje na samą myśl o dentyście :) Ja nie znoszę dźwięku wiertła i tego zapachu...wrrr. Mam nadzieję, że uda ci sie wyjśc wcześniej z pracy :)

fruzka:
niezła jazda z tym twoim chłopem :) Może nie wszystko stracone, płodna jesteś przecież przez kilka dni, a nie tylko jeden :) Przyciśnij go jeszcze :D Skoro sie wyspał to powinien mieć dużo siły teraz :D:D:D Mi czasem też się narkoza marzy u dentysty :D Kiedyś w akcie desperacji stwierdziłam, że wezmę narkozę, usunę wszystkie zęby i wstawię implanty, żeby nie miało mi się co psuć...przeczytałam ile to kosztuje i zrezygnowałam :| Jak trafię 6 w totka to plan powróci :D

luśka: jak się czujesz? ból zębów ustał?

edita:
też mam nadzieję, że anemii nie będzie. Ciężko potem żelazo uzupełnić...No ale zobaczymy. Jestem jeszcze optymistką ;D Dobrze, że masowanie młodemu pomaga. Może to chwilowe i przejdzie. A jak od aktywności to może jak się mięśnie i kości przyzwyczają to też ustanie. A co do frytek i ciasta po obiedzie - to masz moje rozgrzeszenie :p Samej mi się zdarza grzeszyć w taki sposób :p Doskonale rozumiem :D hahaha Jakie plany na weekend?

lux: kochana gdzie się podziewasz? Co u ciebie?

moniusia: mi wola walki czasem słabnie, ale staram sie jakos podnosić i iść do przodu. Nie wiem na ile mi tego starczy, więc korzystam na razie, że chce mi sie walczyć :) Tsh ładnie ci spadnie, to już malutko zostało, żeby poniżej 2 było. Zobaczysz, że wszystko sie ruszyło i niedługo zafasolkujesz - może nawet to ten cykl ;), życzę ci tego :) A co będziesz w ogrodniczym kupować? Oglądanie i meblowanie przyszłego domku to super sprawa :) A takie odświeżone starocie pięknie wyglądaja.

jazza: pogoda to jakaś porażka, masz rację. Ja dzisiaj w czapce chodzę, bo zimno. Wieje taki mroźny wiatr, że jak słonka nie ma to normalnie jak w grudniu :/ Licze na to, że jak taki brzydki, zimny kwiecień, to już maj będzie ładny i cieplutki :) Hihi dokładnie tak, żołnierze, gotowi, do startu, start :D:D:D

madziolina: to dobrze, że nie bolą ;D Będzie zaskoczenie :)

mississ: chętnie przyjmę część brzuszka :D Dziękuje kochana ;) Ja na bliźniaki gotowa jestem w razie czego :D:D:D Niech sie dzieje wola nieba, byle się zapłodniło, zagdnieździło i zdrowe było :D Mam nadzieję, ze nie będe musiała jednak tego hsg robić...no nic czas pokaże ;)

Ja już po interniście. Dostałam skierowanie, bez większego problemu. Ufff czasem to się trzeba nagadać po co się chce zbadać, po co mocz, po co żelazo...tak jakby człowiek chodził co miesiąc i się badał :/ No ale wiadomo, są limity badań.
Badania zrobię w poniedziałek, bo już dzisiaj byłam po śniadaniu jak do lekarki poszłam.
 
Moniusia- budowy zazdroszczę niesamowicie, chętnie sama lałabym fundamenty gdybym tylko miała możliwości. Znajoma miała straszne kłopoty z tarczycą, guzki i takie tam więc nie brała anty bo lekarz powiedział że nie ma szans zajść w ciąże, a tu myk i zaskoczyła i właśnie idę w tą sobotę na chrzciny do Sebusia.


Jazza- pracuje po lewej, a na prawej mieszkam. Jeżdżę Siekierkowskim bez korków 15 min bo tylko 13 km mam, ale rzadko zdarza się to „bez korków”.
Tak mój mąż przyszedł na świat sn, jest trzeci z kolei i to po długiej przerwie-ponad 10 lat ,teściowa nie wspomina tego traumatycznie jakoś, ale ona jest bardzo silna i wytrzymała na ból, taki trochę Terminator :-D


Jugosława- ja skrycie marzę o bliźniakach
 
Jugosława, Proszę, jak szybko Ci poszło :) u nas to nieźle by trzeba było się naczekać w kolejce :) no właśnie.. ale po to płacimy te składki, żeby nie płacić za tak podstawowe badania :)

Te gorsze momenty są, ale jakoś tak to sobie przeinaczam czasami, że jesteśmy wybrankami i naprawdę chcemy tego dziecka i w tym jesteśmy lepsze od innych i to daje jakiegoś takiego kopniaka i pewność większą przed ludźmi.. choć właśnie czasami chce się tylko wyć i nic więcej..

Powiem Ci, że liczę na to, że się udało, kurde wszystko było jak należy jak zobaczyłam ten test owu. później ten progesteron to poczułam się jakbym już ciążowy test zrobiła, taka radość i pomyślałam ej no musi się teraz udać.. eh.. no nic, muszę czekać, wszystkie objawy na @ czuję, więc czekamy na jedno, albo na drugie.. jeśli by kiedyś test ciążowy przed terminem mi się pomylił to bym krzyczała na wszystkie, żeby nie robić wcześniej hehe :)

A jadę kupić takie obrzeża do ogródka tego co mam obecnie na wynajmowanym domku, bo mi trawa wchodzić będzie do warzywnika, bo mam taki pasek trawnika na przejście i będzie to uciążliwe, wolę kupić niż później się męczyć :-)



misia, hehe ja zawsze marzyłam, myślałam, że się nie uda przekonać męża, bo się bał kredytu, ale teraz sam by nie zmienił decyzji ;) hehe te myki są najlepsze, lubię o tym czytać, choć czasami wydają mi się niewiarygodne ;) a co do bliźniaków to też bym nie pogardziła.. :)
 
Ostatnia edycja:
Witajcie Kochane:)


Moniusia, pisalas cos o wizycie u endo? Bo Chyba przegapilam :) a co to za stol za 3 kola?:rofl2:


Haruna, jak u Ciebie??? Powtarzalas test?


Karola, jak zdrowko???


Lux, czekamy na Ciebie I dobre wiesci:)


Jugoslawa, kciukasy za pecherzyk! I za dobre wyniki badan:) a u mnie w miare ok, dzisiaj wlaczyl mi sie wyostrzony wech;) dziekuje, ze pytasz :)


Anula, K wie od tego momentu jak jeszcze nie bylo nic wiadomo :D od ponad tygodnia mu mowie, ze jestem w ciazy, biedak, ile sie tych testow naogladal :D jak na razie wie on I moja przyjaciolka :) a jak tam u Ciebie Kochana? Jak w pracy?


Miss, piekny brzusio, jeszcze wysoko :) a w szpitalu bedziesz miala mozliwosc przyjmowania odwiedzin, zeby ktos pomogl po cc? U nas nie ma w zadnych szpitalu takiej mozliwosci... :(


Luska, mialam ostatnio to samo, poszlam do dentysty zadowolona, bez bolu, a potem umieralam... Lykaj wszystko co biale i okragle, bedzie dobrze :)) dzisiaj juz lepiej?


Kami, zaraz tez zobaczysz II. Przyjaciolka dalej sie nie odzywa, no trudno, ja nic nikomu zlego nie zorbilam. Na zdjeciu to Twoja coreczka?:)


Misia, jak wynik EKG? Ja tez zawsze marzylam o blizniakach:)


Fruzka, oby cykl nie poszedl na straty, moze jeszcze zdazycie:) tez mialam Podobna sytuacje z zasnieciem, ;p tylko to ja tak skonczylam:D


Jazza, zazdroszcze zakupow, kiedy ja sobie cos kupilam, albo bylam u kosmetyczki... Eh. A jesli chodzi o Michalki to moj K. Jest ich fanem, uwielbia te biale, nawet syna nazwal na ich czesc, haha:)


Edita, moze to wlasnie bole zwiazane jak pisalas ze wzrostem, ja do dzisiaj pamietam jak mnie nogi I rece bolaly, taki przeszywajacy bol, oby szybko minelo I nastepna noc byla spokojna.


Madziolina, oby szybko zlecialo, juz nie moge sie doczekac Waszego testowania:)


Bylam dzisiaj na tej becie, wynik o 15.00 a ten pierwszy to mam nadzieje, ze wrzuca o 12.00 na stone. Zebym jakiegos zawalu nie dostala, jak to jest? Jesli ponad 5 to ciaza a po dwoch dniach musi byc dwukrotnosc poprzedniego wyniku?
 
mississ chetnie brzusia kawalek przyjme.a co do sexu z rana szkoda mi R po wstaje o 4 do pracy ,co do plodnych mam juz malo sluzu wiec sadze ze juz po ptakach,u nas nie ma odczucia ze sex jest plodne sa my tak to lubimy ze hoho:-)
 
a Lux to w ucho za milczenie dostanie\!!!!byle przyszla z samymi dobrymi wiadomosciami.Limonka o ktorej 1beta bedzie?

Ja tu caly czas czekam na ta usmiechnieta Barbie w awatarze ze zdjeciem II:)

pierwszy wynik w przychodni o 12 a na stronie nie wiadomo, moze byc nawet jutro. :( ale sie stresuje.
 
Limonka, tak jest, pisałam kochana - hashimoto wykluczone, lekarz kazał mi jeszcze większą dawkę brać tabletek, żeby zbić jeszcze troszkę tsh i powiedział, że winno być dobrze jak to zbiję i jeśli mam tą stymulację i mówi, że widzimy się w ciąży hehe ;-) A stół to chcę taki porządny z drewna bukowego, albo dębowego, rozkładany na 3m, białe nogi toczone i takie tam.. ;p co by moje dzieci pomieścił ^^

Jeny już 12 :O dawaj znać! Tak jakoś jest jak napisałaś, że powyżej 5 ciąża :-) oby Cię nie trzymali w niepewności i jak najszybciej wynik się ukazał, ale jeśli takie krechy są to nie masz co się bać :) który masz w ogóle kochana d.c.?


fruzka, ja w ogóle nie miałam śluzu w tym m-cu (może przez CLO), a jednak owulacja była, chyba nie zawsze jest to tak widoczne jak się powszechnie uznaje :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry