reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wątek zamkniety-lista

reklama
Słuchajcie chcecie to się obrażanie , nie to nie.Ale jak dla mnie pytanie kto chce dostęp do zamkniętego to głupota. Jest moderator i to on póki co powinien o tym decydować. Z całym szacunkiem dla wszystkich, ale teksty typu "ja też chętna, ale pewnie mnie nie pamiętacie bo rzadko zagladam" Teraz nagle po dyskusji o zamkniętym wyłaniają się nowe dziewczyny, Okey fajnie poznamy się bardziej to dołącza do zamkniętego. No nie wiem to moje zdanie
 
Xmamuska,też jestem tego zdania !!! Najbardziej rozwalił mnie tekst Sylwia.87 cyt."bardzo chce nadal was sledzic,i myślę że częściej będę." Owszem zapraszamy na zamknięty ale jak się lepiej poznamy!!! Po co mamy się zamykać jak nadal wszyscy będą mieli stały dostęp :-/ Zamknięty wątek nie służy do podczytywania i śledzenia tylko do udzielania się ot takie jest moje zdanie.
 
Zgadzam sie z Xmamuską i Madziulą! Na zamkniętym powinny byc stałe forumowiczki tylko wtedy to będzie miało sens.
Dokładnie!
Xmamuska, potrzebne jest stworzenie listy stałych forumowiczek na początek, żeby moderator mógł stworzyć wątek zamknięty i je dodać. Także nie jest to do końca bez sensu.
 
A może po prostu wybierzemy moderatora i on zdecyduje kogo dopisać a kogo nie. Bo myślę że chętny to każdy. Myślę że niektóre dziewczyny orientują się kto pisze częściej a kto nie.
 
Dziewczyny jak najbardziej was popieram! Też średnio podoba mi się dodanie od razu osób które nagle się ujawniły i by chciały.. Albo osób które w ogóle się nie udzielaly, my już troszkę się znamy, kojarzymy się nawzajem a o cichych czytaczkach nic nie wiemy.. Wczoraj na innym forum otwartym właśnie zdemaskowali jedna dziewczynę że się podszywa i wymyśla.. Kurcze no.. My piszemy o nas, o naszym życiu, problemach, radościach a ktoś po prostu robi sobie jaja..
 
reklama
malinka, w 100% cie popieram, u nas tez byla taka akcja... w zamkniętej pojawiły sie tylko osoby które duzo i tale sie udzielały, po jakimś czasie lista została zaktualizowana bo czesc osob sie nie udzielała tylko podczytywala:confused:
 
Ostatnia edycja:
Do góry