reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
Diore mam nadzieję że Tobie nie będzie to potrzebne:tak: ale proszę.

Wyświetl temat - Co jeść i robić by zwiększyć szanse na ciążę (cz.II) |

poczytałam na innych forach, blogach dziewczyn i wiele dziewczyn właśnie tą dietę poleca. Warto spróbować.

Aniko - cieszę się, że u Ciebie tak wszystko się rozpędza, na pewno wszystko będzie ok. Ja się już lipca nie mogę doczekać. :-D
 
reklama
No to jutro bedzie sie dzialo:) Dziewczyny pieknych widokow, wzruszen, dorodnych pecholi, wielkich krokow do przodu i samych dobrych wiadomosci ;)

Wrzucam kslendarz;)

MAJ

29 - Emenems - usg serduszkowe
29 - anika11 - wizyta rejestracyjna
29 - Madziula 87 - usg pecholi

CZERWIEC
1 - diore - testowanko;)
1 - Beti39 - II badanie prenatalne
7 – lumia – testowanie
8 - zuzik85 - usg kontrolne do iui
8/10 - kredka 82 - hsg
niebajka - criotransfer

LIPIEC
Stacy - przygotowania do ivf
 
Ostatnia edycja:
Stacy duzo z tego jadlospisu mam w swojej diecie;) korzystalam z tego zrodla;)

Odradzam czerwone wino... to jakis mit! Przegrzebalam wszystkie swiatowe internety w poszukiwaniu dokladniehszych infornacji/badan/konkretnych odpowiedzi dlaczego jest dobre.
I to jest mit... nikt nigdzie absolutnie nie potwierdza, ze pomaga lub mogloby pomoc..Zreszta to alkohol.. jak moze byc ok?

Aniko ciesze sie, ze wynik wlasciwy:D nie bylo innej opcji;) czyli masz komplet!
Moja teczka, ktora nerwowo glaszcze/przekladam/wertuje kiedy zbliza sie termin wizyty w klinice ma kolor zielony:D to tak, zeby nastrajac sie pozytywnie nadzieją ;) zielone swiatlo (teczka)? Dzida!:p
Nie mogę juz wytrzymac! Denerwuje sie strasznie Twoja wizyta:p
A moja @ postanowiła zamilknac:D Jak bralam dupka i lutke, bolalo mnie na @. Skonczylam brac i zero tematu.. ;)
 
Niebajko, teczka B jest zielona :D moja granatowa!!
aaaaa, własnie się zorientowalam, że jednej rzeczy nie mam w dokumentach.... nie wiem, czy rano kombinowac, czy ewentuanie dowieźć później, bo i tak na amh bedę czekac u nich 2 tygodnie...
 
Dziewczyny nie bede sie rozpisywac tylko powiem w skrocie ze czuje jakby mi ktos przyp... deska w plecy haha
Powiedzial mi ze walczyl ze skalami bo to nie byly miesnie:-)

Anika mysle o Tobie i normalnie Ci zazdroszcze tego in vitro!!!!

Enenems daj znac jakie wrazenia po jutrzejszej wizycie:-*

Madziula trzymam kciuki za pecherzyki:-)

Stacy bedziemy lipcowe królowe!!!! To moj szczesliwy miesiac:-)
 
Aniko czego nie masz?? Jestem mega ciekawa Twojego wyniku Amh.

Co do wychowanki.. matka moze i niewydolna, ale dziewczyna tez powinna miec triche oleju w glowie:/ myslisz ze komisyjny egzamin ja zmotywuje?? Smutne takie rzeczy :/
 
Dziewczyny co do alkoholu to ja odkad zaczelismy wizyty przed iui to prawie wogole nie pije nawet w weekend!! Jakos wole sobie przy soczku wyciskanym posiedziec:-)

Stacy no musimy wierzyc ze zrobimy w lipcu forumowe blizniaki:-*:-*
 
Anika jednym słowem Twoja torbiel jest czynnosciowa a nie endometrialna bo Ca125 sprawdza wlasnie czy mamy endometrioze :-)

A ja jutro w końcu idę do mojego gina by sprawdzić czy wszystko mam na miejscu ;-)
 
reklama
Do góry