reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

spadająca beta HCG

Dołączył(a)
16 Grudzień 2015
Postów
7
Witam
Jestem tu nowa. Dzis dowiedziałam się,że beta HCG spada z 38,4 na 27,4 , a jestem dopiero 5 dni po planowanej miesiączce. czy są szanse?? Nie ukrywam,ze lakarz mi ich nie daje.....
 
reklama
Witaj,

to bardzo wczesna ciąża, a jak wiadomo na tym etapie wiele może się wydarzyć.
Spadająca beta na tym etapie może świadczyć np. o ciąży biochemicznej. Wiele ciąż kończy się na tak wczesnym etapie, mamy spóźnioną miesiączkę i nawet nie wiemy o tym. Tak czy inaczej trzeba poczekać...natura rządzi się swoimi prawami i pozostaje nam wierzyć, że wie co robi.

Pozdrawiam i trzymaj się.
 
julek, zapraszamy na wątek "inseminacja, w walce o pierwszą dzidzie". Chętnie podzielimy się swoimi historiami, a może przy okazji podpowiemy jakieś rozwiązanie. Trzymaj się, Tobie też się uda ;-)
 
Niestety, spadające betaHCG nie brzmi dobrze :(
ale Julek, myślę, że to chyba dobry znak, że w ogóle doszło do zapłodnienia, i to dobrze wróży.
Powodzenia i trzymaj się!
 
reklama
Do góry