reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zabki numer 5

reklama
Piątki często są bardzo bolesne...
U nas nie było tragicznie, ale zdecydowanie gorzej, niż przy innych zębach.
 
U nas wszystkkie zabki wychodzily bez bolu i goraczki. Wystarczylo tylko zelem smarowac. A piatki wychodza bardzo bolesnie i dlugo no i do tego goraczka.
Zazwyczaj goraczka trwa trzy dni i jest do 38 stopni. Od pol roku u nas wychodza dwie dolne piatki i wyjsc nie moga. Troche sie rusza i stoja. I jeszcze sie nie przebily. Gorne narazie nawet nie drgnely.

Isunia ja bym na Twoim miejscu od razu poszla do lekarza. Zapalenie uszow to zwykle nie jest taka prosta sprawa i potrafi sie dlugo ciagnac.
 
U nas piątki wyszły zupełnie bez objawów, najgorzej szły górne jedynki,

ale też słyszałam że wychodzenie piątek jest bardzo bolesne i nawet sie nastawiłam,

duże było moje zdziwienie gdy zobaczyłam że ma już 5 na wierzchu.
 
Witam
Niestety piątki bolą niesamowicie, między innymi uszy bolą!
U nas tak było, a do tego nam już ida 6-tki więc kompletna wariacja!!!
Dentysta nie mógł uwierzyć więc zrobił zdjęcie i faktycznie młodej ida już 6-tki. Bola ją uszy, głowa czasami nie chce jeść... w nocy popłakuje. No ale cóz musimy to przetrzymać!
pozdrawiam
 
Potwierdzam - niestety piatki ida dlugo i bolesnie, u naszej Malej szly okolo 2 miesiecy, wszystkie na raz, ale ostatnie dwie 5-tki na dole przebily sie w ciagu dwoch tygodni i odbywalo sie to lacznie z goraczka i placzem w nocy :zawstydzona/y:
calymi dniami chodzila z paluszkami w buzi, wiec dawalam zimne gryzaki i dentinox - chwilowa ulga, ale zawsze ulga ;-)

Isiunia - zdrowka dla cory :tak:
pozdrawiam zabkujace Maluchy i Ich rodzicow :-)
 
reklama
Witam
Niestety piątki bolą niesamowicie, między innymi uszy bolą!
U nas tak było, a do tego nam już ida 6-tki więc kompletna wariacja!!!
Dentysta nie mógł uwierzyć więc zrobił zdjęcie i faktycznie młodej ida już 6-tki. Bola ją uszy, głowa czasami nie chce jeść... w nocy popłakuje. No ale cóz musimy to przetrzymać!
pozdrawiam

Witam:-)
Jak przeczytałam to mnie zatkało:szok:. Nie wiem, czy współczuć, czy gratulować wyjątkowej córy:tak:

U nas piątek jeszcze nie ma, ale objawy są - niestety. Budzenie w nocy, ślinotok niesamowity - to ostatnio, no i Kama jest marudna na maksa:-p. Wiem, że piątki długo wychodzą więc trzeba uzbroić się w cierpliwość:tak:

A tak przy okazji: zaglądam tu czasami ale nie piszę. Myślę jednak, że zacznę i tu się udzielać - przynajmniej od czasu do czasu:-)
 
Do góry