reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zabki numer 5

u nas wyglada to roche inaczej... mamy juz nawet szosteczki. ale od paru dni mamy zmartwienie. mikolajek nie chce nic jesc, bo po kazdym kesie wypluwa i placze, ze "zabki". nie zauwazylam zadnych plamek,obrzeku itc. co to moze byc?
 
reklama
ja bym poszła do dentysty niech obejrzy fachowym okiem

a po za tym nie ma innych objawów?
bo może to uszka?
jak one bolą to zęby też
 
nie,nie! co do uszu to juz wczesniej sie upewnilismy, rowniez odwiedzilismy stomatologa-nie zauwazono niczego niepokojacego. ale dzisiaj juz wydaje sie, ze jest troche lepiej...zobaczymy...?
 
U nas tez jest pierwsza "5" :tak:narazie tylko jedna wylukalam bo nie da sobie mojedziecko zajrzec,aleniestety byla przy tym goraczka i biegunka przez dwa dni:-(Takze mamy juz 17 zabek lub moze i wiecej.......:tak:Wczesniej przy zabkowaniu ani razu dziecko nie mialo goraczki ani nic a przy "5" niestey sie meczyla
 
mojej córce ząbki szły po kilka na raz i bardzo szybko, chyba jednak bezboleśnie bo nie było z nią kłopotów , piątki wyszły po dwa i także szybko i bez specjalnych komplikacji
 
hhmm... to tylko pozazdrościć :-), bo u nas zaczęły się piatki przebijać
narazie tylko po lewej stronie-jakos tak dziwnie
ale zbiegło sie to z pójściem do żłobka - Mała w domu od tygodnia
miała miec zaległe szczepienia-też niz z tego
zmieniałam tez w miedzy czasie pediatrę,bo znów chciała leczyc Oli antybiotykami,a po jej ostatnich przejsciach i pobycie szpitalnym ( w Wejherowie,podczas urlopu)
lekarze troche mnie doedukowali
wiele się dowiedziałam podczas tego 3-dniowego pobytu
Oliwka miała obturacyjne zapalenie oskrzeli,po tygodniu zaczęły sie piatki,potem żłobek-wiec wszystko naraz sie zbiegło ...
 
od kilku dni zaobserwowałam,że moje maleństwo strasznie pcha rączki do buzi i dopiero przyszło olśnienie,że to chyba idą kolejne ząbki, zaglądam i oczywiście idą 5, dwie na dole, góry nie dojrzałam, ale dziąsła jakby nabrzmiałe i takie "wybielone" więc kto wie, czy nie idą odrazu cztery ząbki naraz :-p:-p ale naszczęcie jedynym objawem są paluszki w buzi, na razie brak gorączki i marudzenia, a na pytanie czy coś boli odpowiedź negatywna, więc może przebiją się lekko? :tak::tak:
 
a ja dojrzałam już trzecią przebijającą sie Piateczkę
Oli strasznie sie ślini,bluzeczki musze jej wymieniac co godzinę,bo zaraz znowu mokre i jest strasznie marudna
 
reklama
Do góry