reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zabki numer 5

reklama
U nas piątki na dole już są :tak: Wyszły bez większych ekscesów :tak: na górze już się przebiły ale jakoś dalej nie idą :no: ciekawe jak zaczną dalej wychodzić co się będzie działo :confused2: Oby tylko poszło lekko :tak:
 
Julka sie do tej pory nie dorobiła, ale do 3 roku ma czas. Zaczęła ząbkować b.późno bo w 11m-cu życia. Ma to po mnie :-)
 
Witam
Niestety piątki bolą niesamowicie, między innymi uszy bolą!
U nas tak było, a do tego nam już ida 6-tki więc kompletna wariacja!!!
Dentysta nie mógł uwierzyć więc zrobił zdjęcie i faktycznie młodej ida już 6-tki. Bola ją uszy, głowa czasami nie chce jeść... w nocy popłakuje. No ale cóz musimy to przetrzymać!
pozdrawiam

o rany już szóstki :szok::szok::szok::szok: no ja myślałam, że to w dużo późniejszym wieku.

A co do ząbkowania to mój młody ma komplet ząbków tak już gdzieś od marca (w maju 2 lata skończył), a więc dość szybko zęby wychodziły u nas bezboleśnie, bez gorączki, bez płaczów. 5 wyszły wszystkie naraz i wyszło w dość szybkim tempie. A tak z ciekawostek to u Stasia pierwszym ząbkiem była dwójka na górze :tak: i nawet nie wiem kiedy wyszła bo ja szukałam jedynki na dole:-)
 
U nas pojawily sie juz te 2 dolne piateczki :-)
Wychodzily dlugo ale nareszcie sa i tym razem obylo sie bez goraczki :-)

Jeszcze zostaly 2 gorne piateczki i bedzie komplet :-)
Narazie nie daja znac o sobie ;-)
 
reklama
Do góry