reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześnióweczki

Dzień dobry dziewczynki :-)

Już mi dzisiaj lepiej :-)

Zresztą dzisiaj MUSI być fajny dzień :-) mam urodziny :-)


Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

sto lat !!!!!!!

Też mam dzisiaj urodziny :) no popatrz to świętujemy razem
sto lat !!!!!!!!!!!!!!!

ja jak zwykle z pracy witam, piękne słoneczko dziś u na si już 5 stopni więc zapowiada się ładny dzień :tak: oby na weekend się nie zepsuło.
 
reklama
Gabee, Paulinka, wszystkiego najlepszego dziewczynki :)

Poproszę o kciuki. Zaraz uciekam do lekarza i się bardzo denerwuje, bo brzuch mnie boli i to mocno :/ M pracuje i nie może wziąć w pracy wolnego aby ze mną jechać na wizytę, ale mój brat wczoraj zadzwonił i powiedział, że przejedzie się ze mną.

Pozdrawiam.
 
Gabeeee - wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, 100 lat!!

Kochane, ja dziś wyjeżdżam na urlop, wracam w przyszłą sobotę. Trzymam kciuki za wizyty, za Was i za Wasze bobaski.

Jakbym nie dała rady w przyszłym tygodniu, to:

Życzę Wam zdrowych, radosnych Świąt Wielkanocnych oraz mokrego Dyngusa :)
 
Gabeeee - wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, 100 lat!!

Kochane, ja dziś wyjeżdżam na urlop, wracam w przyszłą sobotę. Trzymam kciuki za wizyty, za Was i za Wasze bobaski.

Jakbym nie dała rady w przyszłym tygodniu, to:

Życzę Wam zdrowych, radosnych Świąt Wielkanocnych oraz mokrego Dyngusa :)
Hess odpoczywaj
 
Gabee, Paulinka, wszystkiego najlepszego dziewczynki :)

Poproszę o kciuki. Zaraz uciekam do lekarza i się bardzo denerwuje, bo brzuch mnie boli i to mocno :/ M pracuje i nie może wziąć w pracy wolnego aby ze mną jechać na wizytę, ale mój brat wczoraj zadzwonił i powiedział, że przejedzie się ze mną.

Pozdrawiam.
Trzymam napewno będzie wszystko dobrze :-)
Hess udanego urlopu wypocznij i odstresuj się za nas wszystkie w razie wu Udanych spokojnych i wesołych Świąt
 
Malusiolka, trzymam kciuki:)
Hess, fajnie ze wyjezdzasz! Odpoczywaj i baw sie dobrze:)


ckai3e3knlg02eze.png
 
Gabe, Paulinka wszystkiego co najlepsze!!!! Zdrowia, szczęścia i spełnienia najskrytszych marzeń! :) :) :)
Malusiolka Kochana trzymam kciuki. Będzie dobrze :)
Hess dziękuję za życzenia. Udanego wypoczynku :)
U mnie piękne słońce.
Miłego dnia
 
Hess milego odpoczynku
Malusiolka melduj sie po wizycie.
Ja zaraz ide do spa na zabiegi bo mam zalegly prezent walentynkowy
U mnie oknami juz sie zajal M.
Oby weekend byl piekny. Jak nadchodzi wiosna to czuje potzrebe zmian. Moj M juz sie boi bo zwykle oznacza to jakis remont wymiana mebli itp ;) a jesli tego nie moge to chociaz przestawiam meble ;)
 
reklama
Do góry