reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześnióweczki

reklama
Dziewczyny mam
Strasznie duże bóle głowy , ciśnieniowe one nie sa bo po takie przechodzą po kawie , czy któraś z was ma taki problem ? Juz nie wiem jak sobie radzić bo nic nie pomaga


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Rosie - tutaj ciśnienie może mieć niezbyt dużo do "gadania " :) Może to z niedotlenienia ? Albo mało węglowodanów ;)
Tutaj masz stronkę gdzie ładnie opisują całą pogodę w tym ciśnienie :) Link do: METEO.PL

Jak cię bardzo boli to połóż się w zacienionym miejscu i otwórz okno , mi pomaga ;)
 
Bóle głowy mogą pojawić się od zbyt małej ilości spożywanych płynów lub też z głodu. Kiedyś badania w laboratorium przyciągnęły się u mnie za bardzo i miałam taki atak bólu głowy, nic nie pomagalo:( ale ciemne, ciche pomieszczenie, zimne okłady i paracetamol trochę ulżyły. Miałam tak w pierwszej ciąży, teraz mam nadzieję że mnie ominie.
 
Moze to od pogody bo dzis tak sie wszystko "kisi".Mnie ostatnio tak okrurnie głowa bolała,myślałam że odlece a że miałam straszny smak na coca cole to wypiłam małą puszeczkę i przeszło jak ręką odjął(choc wiem że to nie jest najzdrowszy napój dla małej).
 
Próbowałam zimnych okładów , relaxujacej kąpieli , ciemnego przewietrzonego pomieszczenia , masażu ziół , w nocy troche pomogła melisa , piłam js na 2 razy ból
Troche przycichł i udało sie zasnąć ale nadal był , dzis rano juz ratuje sie paracetamolem choć dla
Mnie to ostateczność , tylko znaleźć przyczynę bólu jest tak
Trudne ..:(


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
mi narazie pogoda nie przeszkadza :))
ja już myślę troszkę o wyprawce ale dużo rzeczy mam po 1 dziecku wiec tylko parę rzeczy muszę dokupić (napewno przewijak bo nie mam a myślę że warty gadżet i rożek bo miałam pożyczony) i ubrania na wyjście ze szpitala a jak dziewczynka to i jeszcze jakiś róż hehe
ale narazie żyje wyjazdem nad Bałtyk i codziennie sprawdzam pogodę jaki tu dobry termin wybrać do 20 czerwca mam czas bo później sezon i ceny szalone...
miłego dnia

Ja mam bardzo mało rzeczy. Rozglądam się teraz za szerokim przewijakiem na komodę, ale coś nie mogę znaleźć.
Kwater gdzie szukasz, mogę polecić Stegny.



Fajne, dzięki :)

Dziewczyny mam
Strasznie duże bóle głowy , ciśnieniowe one nie sa bo po takie przechodzą po kawie , czy któraś z was ma taki problem ? Juz nie wiem jak sobie radzić bo nic nie pomaga


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Ja zauważyłam że jak za mało piję i się nie przewietrzę to boli mnie głowa. I bardzo pomaga mi sen.
 
reklama
Do góry