reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Martini tez masz fajna pileczke :-) :-) :-)

Pisanko u Ciebie inaczej z brzuszkiem, bo Ty bardzo wysoka laska jestes i dzieciaczki maja duzo miejsca, ale jak Cie wywali to nawet nie bedziesz wiedziala kiedy.

Co do tycia, ja mam juz +6 kg

Fajne sa bidony w biedronce do wody w srodku z wkladem np na cytryne :-)

Jezu moj maly wlasnie wyje w kapaniu, taka ma biede ze mu ojciec wlosy myje i sie drze "do mamy!!!" Czekam zaraz wpadnie do mnie do lozka :-)
 
Martini tez masz fajna pileczke :-) :-) :-)

Pisanko u Ciebie inaczej z brzuszkiem, bo Ty bardzo wysoka laska jestes i dzieciaczki maja duzo miejsca, ale jak Cie wywali to nawet nie bedziesz wiedziala kiedy.

Co do tycia, ja mam juz +6 kg

Fajne sa bidony w biedronce do wody w srodku z wkladem np na cytryne :-)

Jezu moj maly wlasnie wyje w kapaniu, taka ma biede ze mu ojciec wlosy myje i sie drze "do mamy!!!" Czekam zaraz wpadnie do mnie do lozka :-)
No dokładnie mam 180 wiec mają dużoooo miejsca :) a powiedz mi czy przy przekrecaja czuć taki ucisk w brzuchu i taki prężenie w tym miejscu ?
 
A TeQuila a Ty już pokazywałas brzuszek? ;)
1469647571724.jpg
1469647578101.jpg


Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • 1469647571724.jpg
    1469647571724.jpg
    28,3 KB · Wyświetleń: 210
  • 1469647578101.jpg
    1469647578101.jpg
    23,8 KB · Wyświetleń: 214
Strawbelka ale taki ucisk na pęcherz raczej. Klucie w pipce to chyba standard. Raz na tydz mbie zakluje :p
Dokładnie to bardziej pęcherz jakbym miała chory czy coś ale tylko.pojedyncze klucze czy nacisk i tyle . Jednego mam nad łonem wiec w tamtych okolicach podejrzewam ze jest pęcherz xd
 
No dokładnie mam 180 wiec mają dużoooo miejsca :) a powiedz mi czy przy przekrecaja czuć taki ucisk w brzuchu i taki prężenie w tym miejscu ?
Samego przekrecania nie czuje, albo czuje jako kopanie, nie wiem. Czuje natomiast ze odwrocil sie plecami bo czuje jak kopie gdzies w glebi mojego ciala. No i czesto widze jak sie wypina bo robi mi guzy w roznych czesciach brzucha, albo zasysa pepek do srodka. Albo widze ze sie prostuje bo brzuch mi sie robi taki koslawy, krzywy. Widze raczki, albo nozki jak jezdza po brzuchu. I zawsze jak ide spac to kopie w ten bok na ktorym aktualnie leze.
 
reklama
Tak jakby Cie ktos igla uklul w srodku gdzies w pipce?
Pytalam kiedys gina o to i mowil ze szyjka mize tak czasem reagowac. Tyle sie dowiedzialam[emoji6]
To napewno nie maluch[emoji6]

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
Mój gin mówił jak pytałam ze to nie szyjka bo pytałam czy coś się może z nią dziac jak się skraca czy coś mówi ze to ucisk bobasa xd co gin to historia :D ale właśnie tak czasem czuje jak chodzę śmieszne to
 
Do góry