reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

Laski zamiast aliexpress polecam po prostu ebay amerykański lub angielski :) my 31.08 poznamy płeć wtedy zaczynam kupować ;)

Ja tez polecam ebay !!! Alieexpress rzeczywiscie ma kuszace ceny ale dla niemowlaka troche bym sie bala zamawiac ubranka... Zamowilam tylko taki hamak do sesji zdjeciowej ale nawet material na dziwny zapach.. Ja chcialam troszke rzeczy z polski ale jak zobaczylam ceny to sie przerazilam... Np. Zamowilam sobie kurtke z H&M za 39$ Czyli ok 140 zl zalezy od kursu a identyczna w polsce kosztuje 229 zl.... I to samo z ubrankami dla dzieci..

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja z to kupuje na amazonie, najlepsze u nich jest to ze dostawa prawie zawsze na drugi dzień i darmowy, szybki zwrot bez podawania powodu. Czasem na eBay ale niemieckim. W sumie to mogłabym w ogóle nie wychodzić do sklepow bo mogę nawet jedzenie zamówić do domu z supermarketu.

Cytrusy tez jem, nie ograniczam się aż tak. Nowe wytyczne who mówią zeby jesc to co uczula najczęściej przy karmieniu piersią bo dzięki temu właśnie można zapobiec alergii u dziecka. Nie wiem jak to się ma.do dziecka w brzuchu, czy działa tak samo. Mam sasiadke, która się w ciąży bardzo pilnowała a jej syn ma uczulenie na jajka, mąkę, mleko, cytrusy, kurz i inne. Nie zawsze wszystkiemu można zapobiec.

Ja niby wszystko mam, bo i córkę i syna, ubranka i takie i takie, foteliki mam 4, wózki 2, setki zabawek, 30-letnie lozeczko po mężu :D fotelik dla dzidziusia (po córce) będzie miał dopiero półtora roku, moglby jeszcze pewnie 3ciemu dziecku posluzyc. Ale kusi mnie posprzedawac ubranka i trochę kupić nowych żeby też poczuć ten szal zakupów jak przy pierwszym dziecku :)
 
Jagodka dobrze ze wszystko ok, mnie troche zaboli i panikuje a co dopiero krwawienie. Trzymaj sie !!
Jesli chodzi o zakupy to ja caly czas siedze w necie i wybieram rzeczy ktore bede potrzebowac :) jak zrobilam test kupilam troche ubranek czapeczki itp ale wszystko dla dziewczynki a po tescie na plec jak pokazalo chlopaka narazie sie wstrzymalam z zakupami ... 8 wrzesnia poznam plec i wtedy zaczynam dzialac :) tutaj jeszcze jest baby shower i tesciowa mowi zebym nie kupowala za duzo rzeczy ale ja nie wytrzymam :) zamowilam tez chuste do noszenia dzieci ..
Jaką chustę zamówiłaś?
Ja się nie mogę zdecydować pomiędzy elastyczną a z kółkiem i druga bym chciała bambusową. W ogóle zastanawiam się czy używanej nie wziąć ( a widziałam ze sąsiadka miała, musze popytać może odsprzeda ) bo ona już przełamana o na start lepiej się wiąże.
Ogolnie to ja tez zamawiałam juz na ali. Zastanawialam sie tylko czy dla niemowląt dobrze z chin zamawiac. No ale tak mysle, ze teraz wszystko jest z chin wiec co mi tam. Ja wózek, lozeczko, krzeselko do karmienia mam po mamie i cioci (moja siostra ma 4latka obecnie). Ale kusi mnie juz kupowanie wyprawki. Płeć potwierdzi sie juz w pierwszym tygodniu września i mysle, ze od tamtej pory bede powoli kupowala wszystko.
Właśnie chciałabym rozlozyc koszta tej wyprawki :)

Ostatnio na Ali wpadly mi w oko super torby na wózek. Akurat to zdjęcie zapisalam ale chciałam taka z wieloma przegródkami, zeby sobie wszystko tam zmieścić.

Zobacz załącznik 769410

A mile podsumowanie jest takie, ze narzeczony (a za 10dni maz) dostal sie do wojska, od wrzesnia sluzba juz! Dodatkowo pulkownik, który mu pomaga powiedział, że on nam zalatwi mieszkanie na osiedlu zamkniętym! :) Musialam sie pochwalić, wybaczcie

Napisane na D2303 w aplikacji Forum BabyBoom
Gratuluję dobrych wieści! Jak to dobrze mieć trochę układów ;)
Co do torby to choruje na skip hop duo ale ona ok 230 zł :shocked2: a tak ogólnie to rzeczy tej firmy są mega i warte ceny.

Ja oczywiście znów na szarym końcu bo płeć poznam pewnie w pierwszej połowie października na połówkowym. Teraz mam 7.09 wizytę ale to z takim szybkim usg i znając moje dzieci to się nie ujawni 8-)
 
Jaką chustę zamówiłaś?
Ja się nie mogę zdecydować pomiędzy elastyczną a z kółkiem i druga bym chciała bambusową. W ogóle zastanawiam się czy używanej nie wziąć ( a widziałam ze sąsiadka miała, musze popytać może odsprzeda ) bo ona już przełamana o na start lepiej się wiąże.

Gratuluję dobrych wieści! Jak to dobrze mieć trochę układów ;)
Co do torby to choruje na skip hop duo ale ona ok 230 zł :shocked2: a tak ogólnie to rzeczy tej firmy są mega i warte ceny.

Ja oczywiście znów na szarym końcu bo płeć poznam pewnie w pierwszej połowie października na połówkowym. Teraz mam 7.09 wizytę ale to z takim szybkim usg i znając moje dzieci to się nie ujawni 8-)
A do mnie nie przemawia za bardzo wzornictwo w skip hop. Torbę kupowałam np. Baby ono na allegro za 80 zl. Nie jest może jakaś designerska ale też nie odstrasza kiczowatym wyglądem :) i jakość jest też ok, jedyna wada to zapiecie, metalowe i kanciaste, kilka razy palce obtarlam.
 
Ja też mam torbę z baby ono Link do: BabyOno ciągle jest w użyciu:) I chyba mogę polecić, imo jest niezniszczalna:)

Jak masz dojście do używanej chusty to o wiele lepiej taką kupić niż się męczyć z jej łamaniem
 
Kasia.Zosia wiesz ja mam ostatnio jazdy na szarości. Oba wózki mam szare a torbę w skip hop też mają szara wiec mi w to graj. A ogólnie Lubie tą prostotę wzorów. Jak to mówią ilu ludzi tyle gustów, a już przywykłam, że to co mi się podoba nie podoba się większości :wink:
A z baby ono mam podgrzewacz, niestety kupował M wiec z pokrętłem, bo po co cyfrowy :eek:. Właśnie sobie uświadomiłam, że zalepiłam bo miałam go sprzedać i nowy cyfrowy kupić. Na tym ciężko temp ustawić.
 
reklama
Klauduska super wieści z praca i mieszkaniem w końcu spokojnie będziesz mogła planować co dalej :)
Nam może uda się podejrzeć płeć teraz w piątej :) choć jeszcze aż tak ciekawa nie jestem najważniejsze żeby było wszystko dobrze z okruszkiem :)
 
Do góry