reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
jest problem i to duży są z jednej 5 dniowej blastocysty żadko się to zdarza a u mnie się zdarzyło są w jednym worku może być tak że jeden wykończyć drugiego może być ze będą czymś z rosnie te i w ogóle mogą być wcześniaki różowo nie będzie to jest pewne jeśli nie wytworzyć się między nimi błona to masakra będzie no i maja jedno łożysko nie dwa wiec będą się rozwijały z jednego
Faktycznie, rozowo to nie brzmi, ale wierze ze bedzie dobrze. Napewno sie wyksztalci ta blona i dzieciaczki beda pieknie rosly.
Wszystkie tu na watku bedziemy za Was trzymac kciuki i Wam kibicowac[emoji4]
Rybko dbaj o siebie i o maluszki[emoji4]

Rybko, ten docent to moze dr.Horak?

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
za dwa tygodnie sie dowiem bo powinno ja juz widac na usg a ten docent to dr. Cnota wojciech wlasnie szukam namiarow na niego akle wyskakuje mi kilka roznych miejsc i sama nie wiem gdzie tu dzwonic ponoc jest w invimedzie w katowicach
 
2016-08-25 16.31.22.jpg
 

Załączniki

  • 2016-08-25 16.31.22.jpg
    2016-08-25 16.31.22.jpg
    412,9 KB · Wyświetleń: 301
reklama
Rybko, cieszę się, że zobaczyłaś fasolki :)
Trzymam kciuki, żeby ta błona się wykształciła i żeby wszystko było ok. Wcześniejszym porodem na razie się nie martw. Stres nie jest Ci teraz potrzebny. Życzę zdrowia dla Waszej trójki :-*

Katharina, super wieści :) To teraz czekamy razem do bety :)
 
Do góry