reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Cieszę się że mogłam pomóc, pewnie niewiele osób( łącznie ze mną) pomyslalo by że wapno może wywołać przedwczesne akcje skurczowe. A po co ryzykować, nigdy nie wiadomo jaka dawka na kogoś zadziała już za mocno :-)
P.s.Ze stresu chyba zaraz zwymiotuje :-(

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
Napewno wszystko będzie dobrze;) pięknych widoków:* zdecydowałaś już gdzie urodzisz ?

Napisane na MotoG3 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Martka możesz przypomnieć od czego puchly Ci stopy? Bo mam koleżankę której właśnie puchna a nie pamiętam od czego Tobie. Coś kojarzę ze jakies nadanie robiłaś
Od spadku białka, bada się białko całkowite we krwi.
Stalo się tak dlatego ze calkowicie odrzucilo mnie od mięsa. W sumie nie dostarczałam białka wcale bo żyłam na owocach i warzywach.
 
Jesteśmy już po badaniach, w obrazie usg wszystko wygląda znakomicie, wszystkie pomiary łącznie z akcją serduszka książkowe, maluch ułożony główkowo, wiercił się całe badanie :-) wody płodowe i ruchy małego w normie, pepowina i wszystkie przepływy prawidłowe,widzieliśmy usteczka, nosek, maleńkie rączki i paluszki. Alan waży 455 g i płeć już potwierdzona na 100% :p
Badanie trwało prawie pół godziny, mamy cudne kolorowe zdjęcia i film
Jestem taka szczęśliwa! :-) mam cudownego synka :-D

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
1472286593643.jpg

A to moje szczęście <3

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • 1472286593643.jpg
    1472286593643.jpg
    32,4 KB · Wyświetleń: 192
reklama
Jesteśmy już po badaniach, w obrazie usg wszystko wygląda znakomicie, wszystkie pomiary łącznie z akcją serduszka książkowe, maluch ułożony główkowo, wiercił się całe badanie :-) wody płodowe i ruchy małego w normie, pepowina i wszystkie przepływy prawidłowe,widzieliśmy usteczka, nosek, maleńkie rączki i paluszki. Alan waży 455 g i płeć już potwierdzona na 100% :p
Badanie trwało prawie pół godziny, mamy cudne kolorowe zdjęcia i film
Jestem taka szczęśliwa! :-) mam cudownego synka :-D

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom

Cudownie [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry