reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Strawbelka super ciuszki :) teraz i ja musze jak wrócę do Auchana jechać :) zakochałam się w Twoim zakupie :)
Ewelin jedz koniecznie, moze bedziesz miala gdzies po drodze jak bedziecie wracac z wakacji.
Duzo bylo ladnych, ale rozmiary poprzebierane i byly same duze.
Ceny niziutkie, nawet po 8 zl za sztuke byly bodziaki.
Ja jeszcze pojade do drugiego Auchana, moze cos znajde.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja się jak małe dziecko cieszę z tych ciuszków, bo to moje pierwsze zakupy ;) nawet nie wiem jeszcze co będzie, ale kupiłam i dla chłopca i dla dziewczynki więc oby była parka [emoji7]
1472292644-ssnlv4.jpeg
1472292657-rhyn1c.jpeg
1472292676-rv3qn2.jpeg
1472292693-c5sl3w.jpeg
1472292705-zarcif.jpeg
1472292717-o4n3ma.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tez widziałam ten bumbleride ale nigdzie w pl nie ma ...tzn w wawie chyba jest ale.dosyć drogi to już lepiej w sumie bugaboo. No i ja też stawiam na pompowane duże koła. A jaki macie samichod ze boisz się ze będzie problem z bagażnikem?

Generalnie wspólnie jeździmy autem mojego Męża, bo jest duże, ale ja mam peugeota 207, no i tam już jest ciasnawo :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny przepiekne te ciuszki z lidla. Zakochlam sie ;) ja nie pojechalam, bo rano badanie krwi, potem z mlodym do fryzjera, na sniadanie i sie odechcialo mi juz ruszac :)
 
Heh...teraz Pisanka bedzie kupowac wieksze rozmiary[emoji12]
Ale dobrze Pisanko ze juz masz wszystkie ubranka, tym bardziej przy dwoch babelkach.
Ja pewnie bede kupowac wszystko na ostatnia chwile[emoji6]

Pisanko, a macie juz imiona dla ksiezniczek?

U nas bedzie chyba Franek albo Antos.
Chyba jednak z przewaga na Antos.
No chyba ze w ostatniej chwili nam sie cos spodoba.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
Boje się ze w pon się okaże że mogę tylko leżeć. Mam jakieś zle przeczucie ze mi się skraca szyjka. Dawno nie miałam takiego klucia w srodku. Wiec ciesze się ze ubranka juz mam kupione pp taniosci reszta to allegro wiec się nie boję no i trzeba pojechać do wawy obejrzeć wózki i do ikei po komody.
A dziewczynki chyba będzie Julia i Alicja :)
 
reklama
Do góry