reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to może być ciąża? Mam się czym martwić?

reklama
Bierzesz się za seks a nie znasz własnego ciała.. myślę, że obserwacja miesiączki powinna być ważna dla każdej kobiety. Skoro zrobiłaś test ciążowy i wyszedł negatywny to znaczy, że w ciąży nie jesteś a objawy są normalne. Każdy czasem jest nerwowy. Mi piersi powiększyły się tak na dobre dopiero w 17 tygodniu ciąży, a wcześniej powiększone były nawet jeśli nie zbliżał mi się okres a miałam dni płodne. Ogarnijcie się trochę dziewczyny.. aż ciężko się czyta takie zapytania.
 
Bierzesz się za seks a nie znasz własnego ciała.. myślę, że obserwacja miesiączki powinna być ważna dla każdej kobiety. Skoro zrobiłaś test ciążowy i wyszedł negatywny to znaczy, że w ciąży nie jesteś a objawy są normalne. Każdy czasem jest nerwowy. Mi piersi powiększyły się tak na dobre dopiero w 17 tygodniu ciąży, a wcześniej powiększone były nawet jeśli nie zbliżał mi się okres a miałam dni płodne. Ogarnijcie się trochę dziewczyny.. aż ciężko się czyta takie zapytania.

Dzięki, a miesiączki nie obserwowałam wczesniej bo nie mialam po co (;, zdaje sobie sprawę że obserwacja miesiączki jest ważna.
 
reklama
No ale super_mysz racja:) i jak można zajść od włożenia i wyciągnięcia. ..
Ja juz chyba naprawdę przestanę to czytać bo to forum dla poważnych mam ..
 
Do góry