reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
No szczerze to u mnie kijowo[emoji14]juz bylam załamana ze jestem bez owulacji[emoji14]ale na innym wątku nadzieja mi troszke powrociła w ten cykl chociaz nie na 100% bo dalej nie wiem co i jak[emoji14]pisalam to juz wczesniej ale wlasnie dziewczyna dodala zdjęcie tego testu co ja mam i tego z rossmana robionego w tym samym czasie ..no i na tym ktore ja robilam nie pojawila sie druga kreska a na tym z rossmana wyrazna kreska[emoji14]takze no ...[emoji14]
Ja nastepnym razem kupie wlasnie te facelle testy albo teraz w gazetce znalazlam cos takiego ( dodaje zdj ):p Zobacz załącznik 775288

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
To może faktycznie spróbuj z innymi testami. Ja kiedyś się zastanawiałam czy też nie kupić, ale mam komputerek i on mi pokazuje, więc raczej nie potrzebuję :p
 
Hejka ! A ja oficjalnie chciałabym wbić na czerwcówki. Nie ma co być pesymistą, coś tam się dzieje a to mój test z 2 godziny temu. Jutro rano robię ostatni i szukam lekarza. Nie ukryję że już się cieszę :D Lecę szukać suwaczka!
 

Załączniki

  • DSC_0319.JPG
    DSC_0319.JPG
    149,4 KB · Wyświetleń: 75
  • DSC_0320.JPG
    DSC_0320.JPG
    341,8 KB · Wyświetleń: 71
Gdybyś chciała mogę Ci polecić naprawdę dobrego ginekologa od ciężkich przypadków. Wiem że dziewczyny z całej Polski do niego jeżdżą. Jak oczywiście chcesz. :)
 
Hejka ! A ja oficjalnie chciałabym wbić na czerwcówki. Nie ma co być pesymistą, coś tam się dzieje a to mój test z 2 godziny temu. Jutro rano robię ostatni i szukam lekarza. Nie ukryję że już się cieszę :D Lecę szukać suwaczka!
Gratulacje !! Super , ciesz sie bo masz w koncu z czego !! :*

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
To może faktycznie spróbuj z innymi testami. Ja kiedyś się zastanawiałam czy też nie kupić, ale mam komputerek i on mi pokazuje, więc raczej nie potrzebuję :p
No narazie mam jeszcze malutką nadzieje ze nie bede ich potrzebować[emoji14]
Ja wczesniej ufalam aplikacji i wgl wszedzie mi pokazuje ze owulacja 16dc przy cyklach 29 dni[emoji14]myslalam rowniez ze czuje ten moment ale kij juz wie tą owulke:p dlatego w tym cyklu pierwszy raz kupilam testy a tu taki nie wypał albo coś z moja owulacją nie tak[emoji14]jak teraz sie nie uda i za miesiac rowniez to pędze do ginekologa[emoji14]bo szczerze mówiąc ostatnio bylam 4 lata temu gdy skonczylam 18 lat[emoji14]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry