reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak ubrać noworodka na wyjście ze szpitala? Termin grudzień

reklama
Ja córcie rodziłam w końcu listopada. Na wyjście miała ubrany pajacyk, kombinezon, i oczywiście czapkę. Na moment przejścia ze szpitala do auta przykryłam jeszcze kocykiem, ale takim raczej średniej grubosci bo było dość ciepło jak na tą porę roku.
 
Z ubieraniem to jeszcze w miarę, ale jak tylko za mocna ja otuliłam kocykiem to migiem wracałyśmy na sygnale do domu się rozebrać:)
Teraz ma prawie dwa lata i jest bój, bo np ta czapka nie fajna i ona chce inną :p
 
reklama
Ja córcie rodziłam w końcu listopada. Na wyjście miała ubrany pajacyk, kombinezon, i oczywiście czapkę. Na moment przejścia ze szpitala do auta przykryłam jeszcze kocykiem, ale takim raczej średniej grubosci bo było dość ciepło jak na tą porę roku.

Mam w planach dokladnie to samo :) cieply welurowy pajacyk + zimowy kombinezonik + czapeczka i rekawiczki :) no i na wierzch kocyk (to zalezy jaka zima bedzie...) :)
 
Do góry