reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
Spark to chyba jednak jakieś zapalenie pęcherza, bo mam właśnie temperaturę 37,3i zaczynam się kiepsko czuć. Takiego uczucia nigdy nie miałam, jak dzisiaj rano.
Po 17 pójdę do ogólnego, może wcisnę się w kolejkę, bo przecież dzwoniłam i nie ma miejsc..
 
Hehe ja się zawsze zastanawiam skąd się biorą w ogóle te dzieci rok po roku, bo przy takim małym dziecku seks to ostatnie o czym myślałam, ani czas ani siły a tym bardziej ochoty.

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
No nie? Ja miałam taką sasiadke, która urodziła rok po roku i to tego samego dnia :-D z jej synem chodziłam do przedszkola, a z córką się bawiłam zawsze :-D mój Filip też urodził się tego samego dnia, co oni :-D

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No nie? Ja miałam taką sasiadke, która urodziła rok po roku i to tego samego dnia :-D z jej synem chodziłam do przedszkola, a z córką się bawiłam zawsze :-D mój Filip też urodził się tego samego dnia, co oni :-D

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
hehe ja mowie do mojego, ze my nawet znaczenia slowa seks zapomnimy po porodzie, bo bedziemy miec zajecie :D
 
No nie? Ja miałam taką sasiadke, która urodziła rok po roku i to tego samego dnia :-D z jej synem chodziłam do przedszkola, a z córką się bawiłam zawsze :-D mój Filip też urodził się tego samego dnia, co oni :-D

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
Ale zbieżność :D
no poltora roku to i tak za krotko dla mnie, ja bym chciala miec odchowanego 4-latka, ktory cos tam mi pomoze :)
U mnie miało być 2 i pół roznicy, ale nie wyszło, jak teraz będzie ok, to będzie 3 lata. Mam nadzieję że wystarczy, bo między mną i siostra było 3,5 roku i nie dogadywalysmy się w dzieciństwie :/
A wydaje mi się ze im później to też ciężej by mi było wrócić znów do pieluch itp[emoji14]A wy jakie macie roznice wieku z rodzeństwem i czy się dogadywaliscie?

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry