reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Spoko pytaj :) mi poleciła farmaceutka w aptece ale zadzwoniłam do lekarki i potwierdziła ze mogę stosować powiedziała żeby w środku w szyjce nie smarować tylko na zewnątrz ja to już miałam tydzień po transferze i potem jakieś dwa tygodnie i od tamtego czasu spokój rumianek może śmieszny ale naprawdę tez pomaga i na pewno nie zaszkodzi w ciąży a fajnie ściąga i łagodzi
Rybko ostatnie dwa pytania :) w ktorym wtedy bylas tyg i czy ten clotrimazol zalecil ci lekarz czy sama. Tez smaruje ale nadal sie boje tym ze na ulotce jest napisane zeby nie stosowac w I trymestrze. Dzieki. Juz cie nie mecze
 
reklama
Dziewczyny słyszałyście kiedykolwiek o Pani na którą mówi się Szeptucha?
Ja przy pierwszym in vitro jeździłam do niej, wierzę, że dzieki jej modlitwie udało się trzecie podejście. Teraz niestety nie pojechałam. Żałuje. Polecam Wam, kobieta niesamowita. Ciepła. Nie robi tego dla pieniędzy. Ja po takiej wizycie u niej czuję się dosłownie naładowana. Chcę pojechać teraz do niej choć mamy 350 km ale chcę zeby pomodlili się przed kolejnym podejściem. Postanowiliśmy ze jednak podejdziemy do 3 stymulacji.
 
Hejka. Powoli sié ogarniam po niepowodzeniu. Decyzja podjęta, że nie odpuszczamy jeszcze....cały czas się zastanawiam czy zmienić klinikę...na razie umowilam się na wizytę kontrolną po tym wszystkim ( p.s. czy wy też tak miałyście że po niepowodzeniu pk okresie jeszcze długo leciało z was nie wiadomo co wodniste ?? Masakra...), jadę 7 listopada, chce omówić to wszystko z lekarzem, dlaczego się nie udało....podobno o piekny zarodek, zrobili HATCHING, naszpikowana byłam na maxa lekami, więc nie wiem...wpadłam na pomysł że jeszcze może tarczyca nawalila i zla jestem ze przed crio sama tsh nie zrobiłam. Pytałam wtedy lekarza mówił że nie ma potrzeby. Cieźko mi bardzo dziewczyny :(( ciągle myślę co zrobiłam nie tak albo czego nie zrobiłam.... Ehhh
Wszystko zrobiłaś dobrze, najlepiej jak mogłaś...Chyba każda z nas zadaje sobie to pytanie jak doznaje kolejnej porażki..

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A wiec dzis nie dowiedzialam sie czy Jakub jest naprawde Jakubem. Dzis mial mnie totalnie w d...e bo niechcial sie wcale odwrocic i widzialam od tylu glowke plecy i dupcie. A co najlepsze to grzebal sobie w uszku. Ma juz 10,5 cm i wazy 125g. Rozwija sie prawidlowo i to jest najwazniejsze. Termin porodu 5 kwiecien

Gosiu prosze o dopisanie mnie na 20.11 wizyta
Cieszę się ze wszystko jest ok. Nie martw się jeszcze nie raz pomacha mamusi na USG :)

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hejka. Powoli sié ogarniam po niepowodzeniu. Decyzja podjęta, że nie odpuszczamy jeszcze....cały czas się zastanawiam czy zmienić klinikę...na razie umowilam się na wizytę kontrolną po tym wszystkim ( p.s. czy wy też tak miałyście że po niepowodzeniu pk okresie jeszcze długo leciało z was nie wiadomo co wodniste ?? Masakra...), jadę 7 listopada, chce omówić to wszystko z lekarzem, dlaczego się nie udało....podobno o piekny zarodek, zrobili HATCHING, naszpikowana byłam na maxa lekami, więc nie wiem...wpadłam na pomysł że jeszcze może tarczyca nawalila i zla jestem ze przed crio sama tsh nie zrobiłam. Pytałam wtedy lekarza mówił że nie ma potrzeby. Cieźko mi bardzo dziewczyny :(( ciągle myślę co zrobiłam nie tak albo czego nie zrobiłam.... Ehhh
Tarczyca to mega wredota przy staraniu się o dzidzię. Ja mam niedoczynność tarczycy. Pomiędzy transferami konsultuje się z moim endokrynologiem. W okresie przygotowywania do transferu i samego transferu ważne jest to aby tsh było jak najniższe.

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tarczyca to mega wredota przy staraniu się o dzidzię. Ja mam niedoczynność tarczycy. Pomiędzy transferami konsultuje się z moim endokrynologiem. W okresie przygotowywania do transferu i samego transferu ważne jest to aby tsh było jak najniższe.

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja mam nadczynnoßć....obawiam się że tsh było za niskie....zrobię badanie przed samą wizyta u lekarza, już nie chce się na razie denerwować...obawiam się że nie jest dobrze...
 
Dziewczyny słyszałyście kiedykolwiek o Pani na którą mówi się Szeptucha?
Ja przy pierwszym in vitro jeździłam do niej, wierzę, że dzieki jej modlitwie udało się trzecie podejście. Teraz niestety nie pojechałam. Żałuje. Polecam Wam, kobieta niesamowita. Ciepła. Nie robi tego dla pieniędzy. Ja po takiej wizycie u niej czuję się dosłownie naładowana. Chcę pojechać teraz do niej choć mamy 350 km ale chcę zeby pomodlili się przed kolejnym podejściem. Postanowiliśmy ze jednak podejdziemy do 3 stymulacji.

Ja słyszałam ale szczerze żyłem w przekonaniu że ona już nie żyje.
A gdzie ona mieszka bo chyba gdzieś niedaleko mnie
 
Hej dziewczyny, wprawdzie mało się udzielam, bo czas pochłania mi praca, dom i synek, ale czytam Was codziennie i chyba nadszedł czas dołączyć do kalendarza :) w poniedziałek o 8.20 mamy wizytę w 13dc przed crio, cykl sztuczny.
A tak do wszystkich ciężarówek - zazdroszczę, to był dla mnie najpiękniejszy czas, korzystajcie na maksa z lenistwa, bo już niedługo maszyny ruszą i zapomnicie, co to jest czas na książkę :)
 
reklama
Do góry