reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Witam nowe mamy :)

Ja też mam cudowna mamę tylko nie mieszka blisko nas :( No ale dzwonimy do siebie prawie codziennie i zawsze mogę liczyć na jej pomoc :) Co do teściowej to różnie to bywa ale nie jest taka zła, bywają gorsze:p:p

Jadę dzisiaj po odbiór prenatalnych... trochę mam stresa. Podczas badania mówiła, że wszystko w normie więc tego się trzymam :)
 
reklama
Hej

Witam nowe mamusie

Ja nie piszę, bo sama nie wiem co się ze mną dzieje, nie chce Wam smucic, a ostatnio coraz częściej mam taki stekajacy nastrój. Objawy nic nie mijaja, wachania nastrojów mam coraz gorsze i sił brak, to mnie chyba najbardziej dobija

Któraś napisała, że tesciowa będzie miała pretensje, że nie zostaliście jej o zgodę. U mnie tak ze szwagierka będzie. No bo jak to ona ma PRAWO takie rzeczy wiedziec, a my mamy OBOWIĄZEK ja informować.

U mnie wie o ciąży tylko moja mama, koleżanki z mojej pracy, szef P i niektórzy koledzy z pracy. Nikt ze znajomych i przyjaciół nie wie i póki co dobrze mi z tym

JANKA który ty masz dokładny tydzień i dzień ciąży????

Napisane na LG-D280 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witajcie ! Wreszcie jestem na L4 wiec mogę pisać regularnie na forum [emoji3] wprawdzie zostały jeszcze studia w weekend i pisanie pracy ale z tym dam radę [emoji3] 20.10 byliśmy na prenatalnych badaniach i wszystko jest w porządku uff Podobno to dziewczynka [emoji3][emoji3]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Super[emoji173]A pamietasz wymiary malenstwa?[emoji4]
Jestes na L4 do konca juz?Jak sie czujesz?

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej laski
My dzisiaj powiedzieliśmy Dominice:) Na początku taka nawet nie zainteresowana ooo tak ooo myślałam że będzie bardziej a ona czy może bajkę obejrzeć:D Ale w ciągu dnia przetrawiła i chodzi i gada dzidzia będzie i żeby siostra itp ale na razie nie dopytywała skąd ona chyba jeszcze jednak z tych dziecinnych bardziej ale teraz bardzo się cieszy.
No to podobnie jak moja pięciolatka hahah, jak jej powiedziałam to oznamiła, że odda dziecku podkładkę na sedes :p Później przetrawiła temat, był czas że codziennie całowała brzuch, teraz jest spokój. Od czasu do czas usobie rozmawiamy jak to będzie z rodzeństwem. Starsza to już wie o co kaman, już na jedną siostrę czekała ;) O to jak się dziecko wzięło w brzuchu nie pytały ale pytały jak wyjdzie :p Obydwie były zniesmaczone, że dołem....Ale mamo! tam się siusia! fuu! hahah

Dadzi-ja wiecznie chora...Jak nie zapalenie oskrzeli,jelitowka,teraz przeziebienie.Widzi mame wiecznie zasmarkaną i duzo odpoczywajaca wiec chyba nie jestem az tak podejrzana:)Chcialam poczekac do polowkowego ale raczej sie nie da ukryć przed nia,tesciową(bo ta znow jej powie "dziecko,teraz to bedziesz miec przerabane!,darciucha w domu"Wiec zwlekam by czarownicy nic nie mówic:)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
No tak, w sumie jesteś chora, więc myśli, że na zwolnieniu chorobowym :p
Nie dziwie się, że teściowej nie chcecie powiedzieć. Współczuje.
Z moją teściową na początku nie mogłam się dogadać, ale to przez to że razem mieszkaliśmy. Były spięcia. Teraz jest już ok, ale nie mamy takiego kontaktu, że to siebie dzwonimy. Jak widzimy się na imieninach, świętach czy niedzielnym obiedzie to jest miło i sympatycznie. Z ciąży ucieszyła się bardzo. Mamę też mam oczywiście kochaną, chodź nasze relacje nigdy nie były mocne, ale wiem, że mogę na nią liczyć.

Jagi współczuje nocy, ja też nie spałam. Jak wstałam siku o 2.30 tam przewalałam się do 5 i w rezultacie zaspałam. Obudziłam się o 7.30 a córka na 8 do szkoły. Dała radę, mamy 3 minuty do szkoły :p Łukasz mój teżnie mógł spać, więc w nocy się śmialiśmy, że mamy teraz trening przed nocnymi karmieniami :p

Muszę kupić sobie tą poduchę do spania. Nie wygodnie mi już.

Myślę, że bardzo dużo osób nas sobie czyta. Może faktycznie to prywatne forum? czy nie chcecie?
 
Ja nie pisalam nie dlatego ze mi sie nie chciało, tylko czasu nie mialam zbytnio na reaktywowanie konta bo hasla nie pamietalam :)
A teraz juz siedze w domu caly czas wiec mam wiecej czasu :)
Wiec jesli mozna to prosilabym o dopiesanie do listy majowych mamus :D
A jak czujesz sie wciazy?Bierzesz jakies leki?Gdzie planujesz rodzic?
Napisz cos wiecej o sobie[emoji4]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Super[emoji173]A pamietasz wymiary malenstwa?[emoji4]
Jestes na L4 do konca juz?Jak sie czujesz?

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom

Narazie na miesiąc ale następne będzie juz do końca [emoji3] oj nie pamietam jak wrócę do domu to sprawdzę i napiszę. Czuje się dobrze ale obiecałam sobie ze nie będę pracować jak w pierwszej cięży do 36 tygodnia, i porodem za nie całe dwa tygodnie pózniej ... Wstawię tez zdjęcie to poproszę Was żebyście spojrzały czy to faktycznie dziewczynka bo chce pójść na drobne zakupy [emoji12]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dadzi ja też z mamą nie miałam jakiś super relacji. Ja byłam zawsze tą z rodzeństwa, która nie spełnia oczekiwań. Jak się wprowadziliśmy to najpierw było ciężko i też wiecznie coś było źle. Na ciążę zareagowała o dziwo dobrze, nawet się cieszy i chce pomagać. Często pyta jak się czuje i robi wszystko żeby mnie nie zdenerwowac. Bardzo mi dzięki temu ułożyło



Napisane na LG-D280 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry