reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Witam wszystkie mamy!
Po trzech latach powróciłam na forum. Chciałam się przywitać i trochę pomarudzić. Od niedawna wylądowałam na zwolnieniu. Mam trochę problemów z tarczycą , a do tego panicznie boję się badań prenatalnych ( jadę na nie w ten czwartek). Prawdą jest, że każda ciąża inna. Z synkiem nie czułam nawet, że jestem w ciąży. ;) biegałam do pracy do końca ósmego miesiąca. A teraz padam na twarz. Starość nie radość. Hehehe:)
Pozdrawiam.
 
reklama
Gosam :D spunktowałaś mnie za literówki :D

A wiecie, że ta dziewczyna, która mi kiedyś gdzieś literówki zaznaczyła odpisała po miesiącu, że chyba niechcący zaznaczyła ;)
 
reklama
Kasztanek ja mam to samo. Tylko wymioty:( nie mam juz siły i doskonale Cie rozumiem i czekam az przejdzie.


Gosam. Biore insuline od 12 tc. Na noc i do sniadania. Moje cukry z nia sa na granicy. A bez przekroczone pomimo diety. W pierwszej ciazy insuline mialam 4 razy na dobe ale duzo pozniej sie dowiedzialam o cukrzycy.

Milego dnia dziewczyny.
 
Do góry