reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Blondie, jesli Cie to pocieszy, to ja po 6tej budzę synka do żłoba ;) na szczęście tylko błąd pomiaru, bo mozna ciśnienia dostać na taki widok :D
 
reklama
Hej dziewczyny :) ja dalej wzdycha mimo połowy 16 tygodnia, już żyje ta myślą że tak będzie do porodu ;( chyba już nic nie ogarniam, a jakbym miała jeszcze iść do pracy to nie wiem co bym zrobiła..... Ciągle męczą mnie wymioty,ostatnio to już jakas mega kumulacja bo nawet nosem wymiotuje ;(;(;( i przez to podraznilam zatoki i teraz się mecze jeszcze z bólem zatok i migrena...... Wiem że ciągle narzekam ale liczę na to ze może chociaż jedną z was mnie wysłucha i poczuje się lepiej na duchu :) Jeszcze 3 tygodnie i zobaczę swoją kruszynke......

Gratuluje udanych wizyt i dobrego samopoczucia ;)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja wstaję codziennie po 6:00 sama z siebie, bez budzika, niezależnie od tego czy muszę gdzieś wyjść, czy mam wolne czy jest niedziela czy cokolwiek :D Ale przed ciążą też tak miałam. Pewnie mi się odwróci jak się Dzidzi urodzi :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny,na wątku prywatnym zamknietym jak się dodaje ten wątek aby był widoczny w aplikacji a nie w przeglądarce?
 
reklama
Ja dzisiaj po wizycie. Plci dalej nie znam. Mam lozysko na przedniej scianie i slabo widac. Najwazniejsze ze slyszalam serduszko i wszystko jest dobrze. Maluch jest idealny jak na ten czas. Tyle sie dowiedzialam. Musze pilnowac diety bo przy cukrzycy dziecko moze za szybko rosnac. Oby nie. No i mam wiecej pic wody bo mam slaby wynik moczu... A ja ogolnie moglabym nic nie pic calymi dniami. Porazka wmuszam w siebie. Kolejna wizyta 5.12.
Dalej wymioty dwa razy dziennie. Koszmar. Kiedy to przejdzie :( ogolnie nic mi sie nie chce tylko bym lezala z pilotem. I to juz trwa dlugi czas. A tu trzeba 16 miesieczna córka sie zajmowac. Tylko chodze i narzekam na swoj los i nikt w domu nie moze tego juz sluchac. Z waga to ja jestem do tylu przez wymioty i diete cukrzycowa. Nie moge sobie pozwalac na nic. Rygor i insulina. Ale przynajmniej duzo nie przytuje bo startuje z malej nadwagi. Brzuszek juz mam widoczny. W pierwszej ciazy mniej wazylam po porodzie niz przed ciaza a mialam diety cukrzycowa i watrobowa no i masakryczne wymioty do 5 miesiaca.
Ogolnie to czekam na lepsze samopoczucie. I byle dzien za dniem pomalu do przodu.

Ja też nie znam, bo zapomniałam zapytać [emoji20] Bierzesz insulinę? Ja na szczęście mam tylko dietę. Mam nadzieję, że tak już zostanie

Myślisz że to przeziębienie?Czy jakaś jelitowka?
A gorączkę masz?

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom

Nie miałam gorączki. Było mi zimno i kilka razy zwymiotowalam w nocy. Teraz jestem strasznie slaba. No i rano miałam różowy śluz na bieliźnie, ale teraz jest czysto. Ten śluz to może po badaniu. Strasznie mnie glowa bolała, może to od tego

Napisane na LG-D280 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry