reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Co jest dziewczyny co tak nazekacie tak to juz dawno nie bylo :)
glowa do gory juz niedlugo skoncza sie dolegliwosci i bedziecie mialy swoje skarby przy sobie
 
:-)
1480966260-zhxfhv.jpeg

1480966274-kkdk4v.jpeg


2 żaby ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Slodziaki :) :*
 
Dzisiaj będzie ostatnia noc z brzuchem , z jednej strony narzekam, ze tak mi ciężko spać, leżeć, wstawać, a z drugiej strony malutka jest ze mną 24h na dobę a od jutra juz tak nie będzie:( eh rozumiecie , dopadły mnie wszystkie możliwe emocje
Nie ma sie co dziwic ze na koniec takie mieszane uczucia. Za to jutro bedzie tylko radosc z przytulenia coreczki :) czekamy na zdjecia na naszym forum :)
 
Peguotka - ale fotelik inny, nie?

Ja juz sie przymierzam do fotelikow, zeby moc je przymierzyc do samochodu [emoji23] budzetowo polecimy i maxi kozy będą, pasują do kazdego wozka z tych, ktore rozwazam.


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry