reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Polcia u nas 00, 4, 7:30, 12, 15:30 i tu próbuje zeby zasnął i zjadł po 16, ostatni posiłek o 19. Staram się tak ale niestety nie są się. Dzisiaj jeszcze nie śpi, nie może coś znów zasnąć. Już odkładałam milion razy. Effa możesz być zaparta jak Paper, w kryzysie leżała z mała 24 na dobę bo miała mało mleka i jakoś poszło. Ja tez próbowałam ale u mnie się nie udało i przeszliśmy na mm.
 
reklama
Sierpniowka a ty tez juz dajesz 150ml?

ug37p07woyl9sagz.png
 
Tak ja już daje tyle ze od 3 dni nie zawsze dopija do końca a ja mu nie wciskam. Dzisiaj w nocy o 00 wypił gdzieś 130, a przed 12 podobnie.
 
Ale macie regularne te karmienia. U nas kiedy sobie zażyczy. Czyli wychodzi nam nawet 8 karmien. Ale ostatnie zawsze jest o 20 po kąpieli. Tylko mamy ten problem z ulewaniem i lekarz poradził nam zeby karmić po mniej a czesciej.
Effa, a może ma smoczek przez który ciężko leci. Zmienilas już na ten 3+?
 
effa moze placze bo tak a nie z glodu, moja zazwyczaj wieczorem cyrkuje przy karmieniu a ja mam tyle pokarmu ze mam twarde piersi i strzelam mlekiem
 
reklama
Kardula myślałam juz ze tylko ja tak mam z tym karmieniem na życzenie

Ja też karmie na życzenie a trzygodzinne przerwy to mam chyba tylko w nocy;) Mały od początku był głodny co godzinę, dopiero od ok 3miesiaca zaczął robić dłuższe przerwy i zwykle tak co 1.5-2,5 godz karmie... moze moja wina bo jakbym go przetrzymala i czymś zajęła to moze dluzej posiedzialby przy cycku a tak to On może 5min ssie a potem się tylko rozglada i śmieje mi w twarz... w nocy to nawet nie wiem co ile je bo nie sprawdzam zegarka ale jak zje koło 8-9 potem 12-1 a potem to już On spi przytulony do cyca wiec ja mogę spać a On się karmi ewentualnie;)
 
Do góry