reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia

reklama
Hej dziewczyny jestem zagubiona,w środę poroniłam miałam czyszczoną macice.Krwawiłam po zabiegu tylko czy to normalne?Brzuch minie boli zero krwawienia.przed zabiegiem moje krwwienie też ustało mimo pozostałości w macicy.Jest mi tak strasznie przykro nawet po zabiegu nikt nic mi nie powiedział czy to normalne?
 
Hej dziewczyny jestem zagubiona,w środę poroniłam miałam czyszczoną macice.Krwawiłam po zabiegu tylko czy to normalne?Brzuch minie boli zero krwawienia.przed zabiegiem moje krwwienie też ustało mimo pozostałości w macicy.Jest mi tak strasznie przykro nawet po zabiegu nikt nic mi nie powiedział czy to normalne?
Witaj przykro mi z powoduTwojej straty. Normalne że krwawisz po zabiegu - nawet tydzień. Gdybyś miała jakieś pytanie pisz. Ja jestem 2 miesiące po zabiegu.

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witam,
Chciałbym się z wami przywitać, dołączyć i może... trochę pocieszyć?

Jeszcze rano należałam do grupy listopadowe 2017.
Niestety po wizycie kontrolnej (14tc) okazało się ze akcja serca ustala i dziecko nie żyje. Teraz najgorsze- czekanie do poniedziałku na szpital i przerwanie ciąży.
Czy któraś z was- choćby prywatnie - mogła by mi chociaż po krotce powiedzieć co mnie czeka i jakie badania robilyscie po obumarłej ciąży ?
Będę wdzięczna. Bo póki co to się po prostu boje co dalej...


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry