reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Znasz to? Dzień ledwo się zacznie, a Ty już masz na koncie przebieranie w półśnie, mycie części do laktatora i gorączkowe poszukiwania smoczka pod kanapą. Jeśli w tym chaosie marzysz choć o jednej rzeczy, która ułatwi Wam codzienność – weź udział w konkursie i wygraj urządzenia Baby Brezza, które naprawdę robią różnicę! Biorę udział w konkursie
reklama

Czy to napewno ciąża ?

Dołączył(a)
9 Styczeń 2017
Postów
6
hej, okres spóźnia mi sie czwarty dzień i postanowiłam zrobić dzisiaj test ciążowy ale nie jestem pewna jego wyniku, ponieważ druga kreska jest jasna nie blado jasna ale jasna... Ciąża? Złe wykonany test ? Jutro zrobię ponownie następny
 

Załączniki

  • image.jpeg
    image.jpeg
    947,3 KB · Wyświetleń: 1 100
reklama
Rozwiązanie
Nie widzę sensu robienia bety. Testy ciążowe wykrywają ten sam hormon i jeśli kreska jest nawet blada oznacza ciążę ,początek ciąży o niższym poziomie hormonu.
Dziękuje za odpowiedz :) bardzo długo na to czekałam ;) nie zazdrość mi Kochana i przyjdzie Twój czas, jestem z partnerem 13 lat i wkoncu sie udało! I Tobie wkoncu sie uda ;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
reklama
Do góry