reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Ja już po wizycie[emoji1] gdyby nie mój M to chyba bym stamtąd uciekła.. Mój gin jest obcokrajowcem.. czarno-skóry.. wystraszyłm się trochę. Ale okazał się fantastycznym człowiekiem[emoji1] pierwszy raz spotkałam się ze lekarz wita się ze swoją pacjentka.. badania do zrobienia FSH, PROLAKTYNA, ESTRADIOL, TSH, DHEA-S. wiadomo tarczyca podstawa.. wychodząc z gabinetu lekarz powiedział że mam się nie martwić ze napewno zajde w ciążę [emoji173] mówię wam fantastyczny człowiek

Napisane na HTC Desire 310 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Helllo, mam czas popisac :) dziec grzeczny, spi w dzien duzo, ale w nocy nam rozrabia, dzis wyjelam kokon i mysle, ze w nim ladnie bedzie spac :) ja sie czuje dobrze, rana sie pieknie goi i malo co boli, jedynie jak kaszle lub psikne to zaboli :) niestety nie nadrobie Was za bardzo
Super ze dochodzisz do siebie i dziecie przynajmniej w dzień grzeczne :)
Dużo zdrówka kochana :)
 
Cześć:)))) Pamiętacie mnie jeszcze? witam się po przerwie. Czemu mnie nie było? Bo próbowałam wyluzować czy też odpuścić jak to niektórzy mówią. Czy mi się udało? Nie do końca. Pisać nie pisałam ale wchodziłam przynajmniej raz dziennie żeby zobaczyć komu się udało, tak więc kibicowałam Wam cały czas. Zafasolkowanym staraczkom serdeczne gratulacje. Szczególne dla nimiti i Nessi <3
Co u mnie? A no nic ciekawego. Będąc w Pl zrobiłam badania hormonów. Teoretycznie wszystkie w normie. Dostałam receptę na clo żeby wzmocnić owulację i nakupiłam różnych wspomagaczy. Cału arsenał testów owu i ciążowych, dong quai, zioła ojca Sroki, castagnus, folian z Solgara. Tylko nie wiem od czego zacząć terapię. Czy od następnego cyklu spróbować z ziołami i dongiem, czy może walnąć clo... nie wiem co można łączyć a czego nie i trochę boję sie, żebym sobie nie zaszkodziła. Clo jeszcze nigdy nie brałam.
Achhh stęskniłam się za Wami.
Co jeszcze... Muszę się pochwalić, że pierwszy raz mam jakieś postanowienia noworoczne. Rzuciłam palenie i przeszłam na dietę.
Ten cykl raczej zmarnowany bo przytulanki były tylko 2 razy (nie było jak bo u mnie w domu w Pl żadne drzwi się nie zamykają a łóżka trzeszczą :))) a poza tym byliśmy przeziębieni trochę. No nic zobaczymy. Dziś 22 dc.
juz chcialam na fb pisac czy zyjesz :D
 
Helllo, mam czas popisac :) dziec grzeczny, spi w dzien duzo, ale w nocy nam rozrabia, dzis wyjelam kokon i mysle, ze w nim ladnie bedzie spac :) ja sie czuje dobrze, rana sie pieknie goi i malo co boli, jedynie jak kaszle lub psikne to zaboli :) niestety nie nadrobie Was za bardzo
Witaj kochana cudownie ze mały się chowa zdrowo[emoji1]

Napisane na HTC Desire 310 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej siwa fajnie że wróciłaś !! W kupie raźniej nie :) clo fajnie wspomaga ja dzięki clo w 1 cyklu z synem zaszłam a reszty nie znam :/ ale bodajże Spark ma duże doświadczenie w ziołach :)

Eh ja.mam 37.6 gorączki bosko :/ jutro idę na betę. Trzymajcie kciuki za przyrost ! Stresuje się strasznie tą chorobą
Nie stresuj sie! Trzymamy kciuki mocno bardzo [emoji9][emoji110]

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja dziś teoretycznie 7 dc, o ile nie wezmę pod uwagę dwudniowego plamienia przed @. Chęci na starania zerowe... Masakra ;)
Nimitii trzymam kciuki :)
 
reklama
Hej dziewczyny. Jakiś czas temu tu pisałam. Staram się z mężem o dzidzie drugą parę cykli. Przed świętami byłam u giną stwierdził ze robią mi się małe torbieli na jajniku. Dał mi 5 cykli na zajście w ciążę a jak nie uda mi się to leczenie hormonalne? O co w tym wszystkim chodzi? Zanim zaszlam w pierwszą ciążę jeden lekarz stwierdził zespół policystyczny jajników po kilku dniach pojechalam do profesora do Warszawy stwierdził ze taką moja natura, a teraz znowu coś.
 
Do góry